اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / هیات عالی نظارت مردم کرمانشاه استان را به شرکت در انتخابات دعوت کرد
82535221-71621806.jpg

هیات عالی نظارت مردم کرمانشاه استان را به شرکت در انتخابات دعوت کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، متن این پیام بدین شرح است:
‘بار دیگر ملت شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی در آستانه یک آزمون بزرگ قرار گرفته است و این بار این ملت سرافراز دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی را در پیش رو دارند.
دشمنان و کینه توزان انقلاب از مدتها پیش تمام تلاش خود را به منظور دلسرد کردن مردم برای حضور در این انتخابات به کار گرفته اند.
ملت فهیم و شهید پرور ایران اسلامی همواره با عزم راسخ و حضور پرشکوه در همه عرصه‌های انقلاب با همه وجود از آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت کرده اند و بطور قطع در ۲۹ اردیبهشت هم با درک مثال زدنی خود شور و شعور انقلابی خود با حضور گسترده و باشکوه در پای صندوق های رأی به جهانیان نشان می دهند و به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک می گویند.
بی شک حضور حماسی مردم شایسته و ولایتمدار ملت شریف ایران و به تبع آن استان کرمانشاه در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ۹۶ موجب ناامیدی دشمنان و شادکامی دوستان ایران اسلامی می شود و عزت و اقتدار انقلاب اسلامی را رقم خواهند زد.’
دوازهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ به طور همزمان در سطح کشور برگزار می شود.
دوره قبلی انتخابات یعنی چهارمین دوره انتخابات شوراها نیز همزمان با دوره یازدهم ریاست جمهوری در ۲۴ خرداد سال ۹۲ برگزار شد.
در دوره قبل آرا مردم استان کرمانشاه از هزار و ۸۲۷ شعبه شامل ۸۴۷ شعبه در مناطق شهری و ۹۸۰ شعبه در مناطق روستایی جمع آوری شد.
براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال جاری، استان کرمانشاه یک میلیون و ۹۵۲ هزار و ۴۳۴ نفر جمعیت دارد که در ۳۰ شهر و ۲ هزار و ۶۲۲ روستا سکونت دارند.
بیش از پنج هزار نفر اکنون عضو شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه هستند.
۸۰۶۶ انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • انتخابات
  • هيات عالي نظارت
  • استان كرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست