اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / همدلی بین شیعه و سنی باعث افزایش امنیت در کشورمان شده است

همدلی بین شیعه و سنی باعث افزایش امنیت در کشورمان شده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار محمدنظر عظیمی روز پنجشنبه در همایش سراسری اسوه حسنه که در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد اظهار کرد: این وحدت با توجه به تحولات منطقه و تلاش دشمنان برای ایجاد جنگ و آشوب در منطقه ضروری است.
وی افزود: شیعه و سنی در ایران با درک اهمیت موضوع و با توجه به رهنمودهای رهبری عالی ترین نوع همدلی و اتحاد را از خود به نمایش گذاشته اند و همین باعث ناکامی دشمنان شده است.
سردار عظیمی یادآور شد: ایجاد گروه های تروریستی نظیر داعش در منطقه تنها با هدف ضربه زدن به اتحاد و همدلی بین مسلمانان و بدنام کردم اسلام در نزد جهانیان صورت گرفته است که لزوم هوشیاری بیش از پیش مسلمانان را می طلبد.
فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف در پایان از هوشیاری شیعه و سنی در استان و تلاش ائمه جمعه و جماعات شهرهای اوارمان نشین استان برای افزایش همدلی و وحدت قدردانی کرد.
حجت الاسلام غلامرضا گودرزی نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه نیز وحدت شیعه و سنی را در منطقه بسیار عالی عنوان و خاطرنشان کرد: یکی از توطئه های دشمنان اسلام ایجاد تفرقه در بین مسلمانان است.
وی در پایان خواستار توجه به بیانات مقام معظم رهبری در راستای رسیدن به وحدت بین شیعه و سنی شد.
در پایان این مراسم از امامان جمعه و جماعت شهرستان ثلاث باباجانی که در افزایش همدلی و اتحاد تلاش کرده اند، با اهدای جایزه و لوح تقدیر بعمل آمد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • فرمانده قرارگاه نجف اشرف
  • سردار عظیمی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست