اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / همایش مدیران مراکز رشد منطقه غرب کشور در کرمانشاه برگزار شد
82287043-71130444.jpg

همایش مدیران مراکز رشد منطقه غرب کشور در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش روز یکشنبه ایرنا؛ مدیر فناوری و رییس مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این ارتباط گفت: در این همایش یک روزه مدیران و کارشناسان مراکز رشد دانشگاه های علوم پزشکی منطقه غرب و جنوب غرب کشور شامل استان های خوزستان، همدان، لرستان، ایلام و کردستان حضور داشتند.
دکتر محمود امیری با بیان اینکه این همایش به منظور تعامل و هم افزایی بیشتر بین مدیران اجرایی مراکز رشد برگزار شد، افزود: مسوولان بسته دانشگاه نسل سوم از بسته های تحول و نوآوری در آموزش نیز حضور داشتند و راهکارهای عملیاتی در زمینه همگرایی آموزش، پژوهش و فناوری در جهت توسعه اشتغالزایی، کارآفرینی و درآمدزایی دانشگاه ها و حرکت به سوی دانشگاه نسل سوم تصویب شد.
به گفته او در این همایش در زمینه های تجاری سازی محصولات فناورانه، برگزاری نمایشگاه های منطقه ای مشترک در داخل و خارج کشور، هم افزایی در جهت استفاده مشترک از منابع و امکانات مراکز رشد منطقه، برگزاری دوره ای این همایش ها و برگزاری دوره بعد در استان خوزستان، فرهنگ سازی و ایجاد روحیه کارآفرینی در بین اساتید، دانشجویان و کارمندان، توانمندسازی کارشناسان مراکز رشد و دیگر موضوعات مرتبط به فناوری به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.
در حاشیه این همایش، روسا و کارشناسان مراکز رشد دانشگاه های علوم پزشکی منطقه غرب و جنوب غرب کشور از یکی از واحدهای فناور موفق مستقر در مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز بازدید کردند.
همچنین در حاشیه این همایش نخستین دوره مدرسه کسب و کار شامل دو کارگاه صبح و عصر به مدت هشت ساعت در دو بخش برگزار شد.
این کارگاه توسط مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی در محل مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی با شرکت فناوران عضو مرکز رشد، اعضاء هیات علمی و دانشجویان در دو بخش مدیریت کسب و کارهای کوچک و طراحی و تدوین مدل کسب و کارهای کوچک با حضور مهندس فرزین فردیس از اساتید برجسته برگزار شد.
۳۰۳۳/۸۰۶۶٫ خبرنگار:فرزاد نویدی ** انتشار دهنده:علی مولوی.

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • علوم پزشكي
  • همايش فناوري
  • كرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست