اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / همایش بزم مهر برای کمک به کودکان نیازمند در کرمانشاه برگزار می شود
81966326-70526618.jpg

همایش بزم مهر برای کمک به کودکان نیازمند در کرمانشاه برگزار می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

جعفر دانش پرور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی (ع) کرمانشاه برای یازدهمین سال متوالی است که همایش کمک به نیازمندان را برگزار می کند.
وی افزود: این همایش قرار است روز جمعه هفته جاری ۳۰ بهمن ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن وحدت، نبش میدان آیت الله جلیلی، دانشکده فرهنگ و هنر کرمانشاه برگزار شود.
دانش پرور در ادامه از مردم کرمانشاه دعوت کرد تا با حضور در این همایش و کمک به کودکان نیازمند در آستانه فرا رسیدن سال نو مهربانی را به آنان هدیه کنند.
این مسئول افزود: خیرینی که بخواهند خودشان به طور مستقیم با خانواده های بی بضاعت آشنا شده و به آنان کمک کنند می توانند به دفتر این انجمن واقع در میدان غدیر مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۷۲۳۶۸۸۳ تماس حاصل کنند.
وی افزود: جمعیت امام علی (ع) در محله های فقیرنشین کرمانشاه اقدام به شناسایی خانواده های بی بضاعت کرده و تلاش می کند تا در قالب کمیته های مختلفی که دارد نسبت به حل مشکلات اجتماعی، آموزشی، فرهنگی و… آن ها اقدام کند.
دانش پرور در پایان و با بیان اینکه جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی (ع) در سراسر کشور فعال است، گفت: جمعیت کرمانشاه طبق ارزیابی های صورت گرفته جزو فعال ترین جمعیت های کشور است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • جمعیت امام علی
  • جعفر دانش پرور

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست