اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / هفت طرح عمرانی و خدماتی در قصرشیرین و سرپل ذهاب به بهره برداری رسید
81958635-70511828.jpg

هفت طرح عمرانی و خدماتی در قصرشیرین و سرپل ذهاب به بهره برداری رسید

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا این طرح ها در بخش های عمرانی و روکش آسفالت خیابان ها و معابر در قصرشیرین و همچنین افتتاح سرسرای های ورزشی، خوابگاه دانش آموزی و یک واحد آموزشی هنرستان و سامانه های آبیاری تحت فشار در سرپل ذهاب است که در مجموع برای اجرای آنها ۳۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
در دهمین روز از دهه مبارک فجر قصرشیرین شاهد بهره برداری از روکش آسفالت محله های پشت شهرداری، کدخدا اسد، تازه آباد، بان قلعه و قرنطینه به مساحت ۵۰ هزار متر مربع بود.
صحبت پور افشار شهردار قصرشیرین در آیین افتتاح گفت: برای اجرای این طرح ها ۱۳ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی و منابع داخلی این نهاد هزینه شده است.
وی اظهار داشت: همچنین طرح جدول گذاری معابر و خیابان های کدخدا اسد و چهار قاپی قصرشیرین نیز به مساحت سه هزار و ۵۰۰ متر مربع و با صرف یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات جاری شهرداری این شهر به بهره برداری رسید.

***
همچنین در دهمین روز از دهه مبارک فجر پنج طرح عمرانی با ۲۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار روز چهارشنبه با حضور مسئولان محلی در سرپل ذهاب افتتاح شد.
فرماندار سرپل ذهاب این طرح ها را شامل احداث سرسرای ورزشی اردوگاه سراب گرم سرپل ذهاب با ۸۳۱ مترمربع زیربنا، هنرستان ۱۵ کلاسه الزهرا (س) با زیربنای دو هزار و ۶۶۵ مترمربع در زمینی به مساحت چهار هزار مترمربع بیان کرد.
جهانبخش حیدری خوابگاه ۱۸۰ نفره اردوگاه فرهنگی و تربیتی راه کربلا سرپل ذهاب با دو هزار و ۲۲۵ مترمربع مساحت از محل اعتبارات مصوب سفر مقام معظم رهبری و منابع استانی توسط اداره کل نوسازی مدارس، سامانه های آبیاری قطره ای در سطح ۱۴۳هکتار اراضی با اشتغالزایی ۳۰ نفر و طرح آبخیزداری روستای کلاشی را از دیگر طرح های افتتاح شده در دهمین روز از دهه مبارک فجر در سرپل ذهاب اعلام کرد.
قصرشیرین و سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۱۳۰ هزار نفر جمعیت دارند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • دهه فجر
  • عمرانی
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست