اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / هشت طرح عمرانی هفته دولت در قصرشیرین به بهره برداری می رسد
82196503-70952827.jpg

هشت طرح عمرانی هفته دولت در قصرشیرین به بهره برداری می رسد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مرادعلی تاتار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اعتبار هزینه شده برای اجرا و تکمیل این طرح ها را ۲۳۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: مرکز آموزشی ، خرید وسایل کمک آموزشی، افتتاح دستگاه ایکس ری خودرویی در مرز رسمی پرویزخان، افتتاح استخر و چند طرح کشاورزی از جمله طرح هایی که در هفته دولت امسال در قصرشیرین به بهره برداری می رسد.
وی با تجلیل از تلاش دولتمردان در ارایه خدمت بی منت به مردم، اظهار کرد: هفته دولت فرصتی مناسب برای بیان خدمات و دستاوردهای بزرگ دولت است و باید به نحوی شایسته عملکرد ارزشمند دولتمردان در بخش های مختلف توسط مدیران برای مردم بازگو و بیان شود.
سرپرست فرمانداری قصرشیرین با تقدیر از کارنامه درخشان سه ساله دولت تدبیر و امید ، اظهارداشت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، اقدام های قابل توجهی در کشور صورت گرفت که مهم ترین آنها در بخش سیاست خارجی و تصویب برجام بود که سایه تحریم های چند ساله را از سر کشور برداشت.
تاتار اضافه کرد که در عرصه داخلی هم دولت حرکت های رو به رشد و مثبتی داشت که مهم ترین آنها طرح تحول نظام سلامت است که بخش قابل توجهی از مشکلات مردم در عرصه بهداشت و سلامت را برطرف کرده است.
وی کاهش نرخ تورم را از دیگر دستاوردهای بزرگ دولت دکتر روحانی بیان کرد و افزود: این اقدام ارزشمند دولت تدبیر و امید جای تقدیر دارد و زوایای پنهان این کار مهم باید برای مهم بازگو شود.
وی برگزاری مسابقه های فرهنگی، ورزشی، تجلیل از کارکنان دولت، غبارروبی مزار شهدا و سرکشی و دلجویی از خانواده شهدای دولت را از جمله برنامه های در نظر گرفته شده در ایام هفته دولت امسال در قصرشیرین اعلام کرد.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و با در اختیار داشتن دو مرز رسمی و فعال خسروی و پرویزخان، با عراق ۱۸۶ کیلومتر مرز مشترک دارد.
بیش از ۵۴ درصد صادرات کالاهای غیرنفتی کشورمان به عراق از طریق مرز رسمی پرویزخان در قصرشیرین انجام می شود.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • هفته دولت ۹۵
  • طرح ها
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست