اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / هدایت پایان نامه های دانشگاه پیام نور به سمت حل مسایل کرمانشاه
82254168-71065665.jpg

هدایت پایان نامه های دانشگاه پیام نور به سمت حل مسایل کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا در نشستی که به منظور امضای تفاهم نامه بین دانشگاه پیام نور و اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه برگزار شد، بهمن سعیدی پور افزود: دانشگاه پیام نور کرمانشاه در زمینه توسعه کیفی در کشور به عنوان یک دانشگاه پیشرو شناخته شده و این تفاهم نامه در راستای همین موضوع است.
وی بیان داشت که دغدغه اصلی ما در دانشگاه پیام نور کرمانشاه این است که دانش به باور و سپس به رفتار تبدیل بشود به عبارتی دانشگاه باید نگرش گاه و سپس رفتارگاه باشد.
به گفته سعیدی پور، همه ما می دانیم حفاظت از محیط زیست کار خوبی است اما این باور باید به رفتار تبدیل بشود تا در عمل از محیط زیستمان مراقبت کنیم و بدانیم که حفاظت از محیط زیست تنها وظیفه اداره حفاظت محیط زیست نیست.
در این جلسه غلامحسین کاظمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه نیز در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص موضوع ریزگردها گفت که این مشکل از سال ۷۴ به بعد ایجاد شده و کمتر از پنج درصد آن منشاء داخلی دارد.
وی همچنین به رایزنی ها با کشور عراق اشاره کرد که قرار بوده ظرف پنج سال کانون بحران مدیریت بشود که متاسفانه شرایط کنونی عراق امکان تعیین زمانی دقیقی برای این موضوع میسر نمی کند.
کاظمی همچنین در خصوص وضعیت تصفیه فاضلاب شهر کرمانشاه نیز گفت که فقط ۴۰ درصد فاضلاب شهر کرمانشاه تصفیه می شود و برای ساماندهی به این موضوع ۶ هزار میلیارد ریال اعتبار لازم داریم.
۷۴۵۷/۸۰۶۶ خبرنگار:جواد الماسی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • کلیات
  • دانشگاه پیام نور کرمانشاه
  • حفاظت محیط زیست کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست