اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / نهادینه شدن فرهنگ شهید و شهادت نظام اسلامی را بیمه کرده است
81952707-70500851.jpg

نهادینه شدن فرهنگ شهید و شهادت نظام اسلامی را بیمه کرده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا سلمان حسن پور روز یکشنبه در دیدار با خانواده شهدای سرپل ذهاب افزود: ثمره خون پاک شهدا و دلاورمردی های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس آرامش و امنیت کنونی نظام اسلامی است.
وی اظهارداشت: ایثارگری ها و از جان گذشتگی های شهدا به اندازه ای است که هرگز نمی توان آن را به تصویر کشید و تنها با پاسداشت یاد و خاطره آنها می توان اندکی از دین خود را به شهدا ایفا کنیم.
وی بر لزوم الگوپذیری جامعه از زندگی شهدا تاکید و گفت: رمز موفقیت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس پیروی از خط شهدا و امام شهدا بوده است.
مدیر اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب نیز در سخنانی اظهار کرد: خانواده معظم شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدس فرزندان خود را که تنها سرمایه زندگی هر فرد است در راه اسلام تقدیم کردند که ثمره آن امنیت ، استقلال و اقتدار کنونی نظام اسلامی است.
محمدحسین قیطاسی بیان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت و اعتلای خود را مدیون خون پاک شهدا و خانواده های معظم آنان می داند.
وی خاطرنشان کرد: باید با تمام وجود در خدمت خانواده معظم شاهد و ایثارگر که در راه مسیر دفاع از ارزش های اسلامی همواره پیشگام بوده اند باشیم.
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان سرپل ذهاب در هفتیمن روز از گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور بر مزار و منزل آزاده شهید یارمراد علی پور یاد و خاطره این شهید بزرگوار را گرامی داشتند.
سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۸۵ هزار نفر جمعیت در دوران دفاع مقدس ۸۷۴ شهید گرانقدر را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست