اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / نمایش ۳۱۰ اثر هنری در جشنواره هنرهای تجسمی کرمانشاه
81962090-70518821.jpg

نمایش ۳۱۰ اثر هنری در جشنواره هنرهای تجسمی کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا ابراهیم رحیمی زنگنه عصر روز شنبه در حاشیه برگزاری نمایشگاه استانی هنرهای تجسمی واقع در مجتمع فرهنگی هنری غدیر در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه امروز با شرکت همه انجمن های هنری افتتاح شد.
وی با اشاره به برگزاری فراخوان جشنواره در دو ماه گذشته افزود: یک هزار و ۳۸۱ اثر در شش رشته نگارگری و تذهیب، طراحی، نقاشی، خوشنویسی، عکاسی و کاریکاتور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که مورد داوری قرار گرفت.
وی در خصوص مهم ترین مزیت و تفاوت این جشنواره در مقایسه با دیگر جشنواره های هنری گفت: از صفر تا صد برگزاری این جشنواره توسط خود انجمن ها با محوریت انجمن گرافیگ انجام شده است.
وی با اشاره به سیاست دولت تدبیر و امید براساس اصل ۴۴ اظهار کرد: براساس این اصل همه فعالیت های هنری به انجمن های هنری واگذار می شود.
رحیمی زنگنه با تاکید براینکه هیچ گونه دخالتی در برگزاری این جشنواره نداشتیم ادامه داد: نقش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری این جشنواره نقش حمایتی و پشتیبانی است.
وی به اختتامیه جشنواره در ۲۹ بهمن ماه جاری اشاره کرد و اظهار کرد: در مراسم پایانی از نفرات برتر و اول تا سوم هر رشته هنری تقدیر می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه به برگزاری جشنواره مد و لباس در هفته گذشته اشاره کرد و افزود: از برگزیدکان این جشنواره همزمان در برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره هنرهای تجسمی تقدیر می شود.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • فرهنگی
  • جشنواره هنرهای تجسمی
  • کرمانشاه
  • رحیمی زنگنه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست