اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / نفرات راه یافته به دسته برتر پینگ پنگ نونهالان کشور مشخص شدند
82285548-71127629.jpg

نفرات راه یافته به دسته برتر پینگ پنگ نونهالان کشور مشخص شدند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

بهرام کنجوری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مسابقات آزاد و دسته یک انفرادی نونهالان زیر ۱۲ سال کشور به مدت دو روز در خانه پینگ امام سجاد(ع) شهر کرمانشاه برگزار شد.
وی با بیان اینکه در رقابت های آزاد ۱۲۰ ورزشکار از ۲۴ استان کشور حضور داشتند، گفت: در نهایت ۶ بازیکن برتر این رقابت ها موفق به صعود به مسابقه های دسته برتر شدند.
کنجوری افزود: در پایان این رقابت ها پرهام اشرفی از تهران، پوریا احراری از خراسان جنوبی، محمدرضا حسین پور از قزوین، محمدحسن سبزواری و امیررضا جمالی از فارس و سالار کارگر از توابع تهران موفق شدند به دسته برتر راه یابند.
دبیر هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه یادآور شد: از کرمانشاه نیز ۱۴ ورزشکار در رقابت های بخش آزاد پینگ پنگ نونهالان کشور حضور داشتند که متاسفانه هیچ کدام آن ها موفق نشدند به دسته برتر صعود کنند.
وی گفت: در بین ورزشکاران کرمانشاهی تنها امیرحسین صادقی، امیرعباس فتاحی، مهدی زارعی و امیرحسین علیقارداشی توانستند به مرحله حذفی راه پیدا کنند و در این مرحله نیز تنها زارعی به یک شانزدهم نهایی راه یافت که آن هم در این مرحله پس از باخت از دور مسابقه ها کنار رفت.
۷۴۵۸/۸۰۶۶ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • پينگ پنگ نونهالان كشور
  • بهرام كنجوري

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست