اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / نامزد مجلس خبرگان رهبری: انتخابات هفتم اسفند از اهمیت ویژه ای برخوردار است
81968400-70530406.jpg

نامزد مجلس خبرگان رهبری: انتخابات هفتم اسفند از اهمیت ویژه ای برخوردار است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، آیت الله محمود محمدی عراقی در نطق انتخاباتی خود که عصر چهارشنبه از شبکه استانی زاگرس پخش شد اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی مردم پشتوانه حکومت محسوب می شوند.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر دمکراسی است و شروع آن با انتخابات بود، عنوان کرد: نه تنها دمکراسی با جامعه اسلامی جدا نیست بلکه جز اصلی آن است.
محمدی عراقی گفت: برای نخستین بار در جهان، انقلاب اسلامی این حقیقت را ثابت کرد که دین و علم باید با یکدیگر همراه باشند.
وی افزود: در نظام اسلامی حضور مردم موثر است و آرای آنها دست اندرکاران نظام را مشخص می کند.
این نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ثمره خون شهیدان و امانتی الهی است که باید برای نسل آینده حفظ شود.
آیت الله محمدی عراقی افزود: مردم ما به ویژه مناطق مرزی سختی های بسیاری کشیده اند اما با وجود زجرهایی که کشیده اند هرگاه احساس کردند پای حفظ نظام در میان است حضوری پررنگ دارند.
وی با بیان اینکه شرایط کشور امروز حساس است عنوان کرد: انتخابات هفتم اسفند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
این نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت این مجلس گفت: نخبگان و رسانه ها باید اهمیت مجلس خبرگان را برای مردم توضیح دهند.
آیت الله محمدی عراقی ادامه داد: ماموریت خبرگان بسیار سنگین است، آنها باید با آگاهی شخصی را انتخاب کنند که بهترین باشد.
وی با بیام اینکه ظرفیت توسعه در کرمانشاه بالاست گفت: متاسفانه شاخص های توسعه در استان پایین و آمار بیکاری در آن نگران کننده است.
این نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: من خودم را مدیون مردم می دانم و امیدوارم بتوانم صدای مردم را به مسئولان برسانم.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای یک میلیون و۵۰۷ هزار نفر واجد شرایط رای است که در همین روز برای انتخاب هشت نماینده مجلس شورای اسلامی و دو نماینده در مجلس خبرگان رهبری، پای صندوق های رای می روند.
برای برگزاری انتخابات در این استان با ۲۴ هزار کیلومتر مربع مساحت، افزون بر سه هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در نظر گرفته شده است.
۸۰۶۶/۷۴۴۵

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • مجلس خبرگان رهبری
  • محمود محمدی عراقی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست