اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / نامزد مجلس خبرگان رهبری: امنیت کشور مرهون اقتدار رهبری است
81976407-70544283.jpg

نامزد مجلس خبرگان رهبری: امنیت کشور مرهون اقتدار رهبری است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا آیت الله علیرضا مستشاری روز سه شنبه در جمع مردم قصرشیرین افزود: امت اسلامی باید با تمام وجود از این نظام الهی و رهبری مقتدر و با صلابت تا سرحد جان حمایت کنند.
وی با اشاره به اهمیت انتخابات آینده و حضور مردم در این عرصه برای خلق حماسه حداکثری اظهارداشت: هرکس که ولایت فقیه، پرچم جمهوری اسلامی و قانون اساسی را قبول دارد و سرود این نظام اسلامی را نماد وحدت می داند باید در انتخابات هفتم اسفند ماه شرکت کند.
وی بیان کرد: همه مردم با هر دین و مذهبی چه شیعه، سنی و چه اهل حق باید شهروند درجه یک محسوب شوند و از حقوق مساوی برخوردار باشد.
وی بر لزوم حفظ هوشیاری مردم در انتخاب نماینده اصلح گفت: مردم باید با مطالعه و تحقیق به نامزدهای مورد نظر خود در مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری رای بدهند تا فرد منتخبشان مدافع حریم ولایت باشد.
این نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان کرمانشاه اضافه کرد: حضور و مشارکت گسترده مردم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بیانگر حمایت آنان از نظام جمهوری اسلامی است.
آیت الله مستشاری ادامه داد: مردم مومن و متدین ایران اسلامی در انتخابات هفتم اسفند ماه همانند گذشته حضور پرشوری خواهند داشت و به بیگانگان اجازه دخالت در امور جاری و سیاسی کشورمان را نخواهند داد.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای هشت کرسی در بهارستان و ۲ کرسی در مجلس خبرگان رهبری است.
در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان کرمانشاه افزون بر سه هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای اعم از ثابت و سیار در ۱۴ شهرستان های تابعه و مناطق روستایی و عشایری در نظر گرفته شده است.
در این دوره از انتخابات یک میلیون و ۵۰۷ هزار و ۵۹۵ نفر در استان کرمانشاه واجد شرایط رای دادن هستند که نسبت به دوره قبل ۲۰۶ هزار نفر افزایش داشته است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • خبرگان رهبری
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست