اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / میزبانی قصرشیرین در رقابت های کاراته قهرمانی غرب کشور
81961451-70517645.jpg

میزبانی قصرشیرین در رقابت های کاراته قهرمانی غرب کشور

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

قدرت محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقه کاراته قهرمانی غرب کشور در رشته کیوکوشین ماتسوشیما با شرکت تیم هایی از استان های کردستان، لرستان ، ایلام، همدان و کرمانشاه از ۲۹ تا ۳۰ بهمن ماه جاری در سرسرای امام حسن مجتبی (ع) مجموعه ورزشی آزادی شهرستان قصرشیرین برگزار می شود.
وی اظهار کرد: این رقابت ها در رده های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان با حضور ورزشکاران وزن های مختلف در دو بخش کاتا و کمیته به مدت دور برگزار خواهد شد.
وی وجود مکان های اقامتی مناسب و شرایط آب و هوایی بسیار مطلوب در این فصل سال را علت انتخاب قصرشیرین در برگزاری مسابقه کاراته قهرمانی غرب کشور ذکر کرد.
مسئول هیات کاراته استان کرمانشاه نیز گفت: با تمهیدات در نظر گرفته شده نفرات برتر این مسابقه ها به رقابت های قهرمانی کشور اعزام می شوند.
نبی فتاحی افزود: این مسابقه با هماهنگی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران زیرنظر هیات کاراته استان کرمانشاه و با همکاری اداره ورزش و جوانان قصرشیرین و سایر دستگاه های اجرایی این شهرستان برگزار می شود.
وی اضافه کرد: همچنین قرار است در صورت تامین اعتبار و حمایت مالی مسئولان در سال آینده شاهد برگزاری مسابقه کاراته قهرمانی کشور با توجه به وجود زیرساخت های مناسب و ورزشی و اقامتی در قصرشیرین باشیم.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارای دو هزار و ۲۰۸ ورزشکار سازمان یافته است که در ۲۸ هیات ورزشی مشغول فعالیتند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • کاراته
  • غرب کشور
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست