اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / موافق شفافیت آرای نمایندگان مجلس هستم
n83067698-72605355.jpg

موافق شفافیت آرای نمایندگان مجلس هستم

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حسن سلیمانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: نمایندگان مجلس باید برای رای موافق یا مخالف خود، استدلال داشته باشند و مبنای هر استدلالی باید براساس بررسی علمی، تجربی و واقعیت های کشور ، منطقه و فرا منطقه باشد.
وی افزود: مردم این حق را دارند که بدانند کدام نماینده به طرح ها رای مثبت یا منفی داده اند.
سلیمانی سپس با اشاره به اینکه مردم باید رفتار نمایندگان ، کارها و فعالیت های آنها را در مجلس زیرنظر و ذره بین قرار دهند، ادامه داد: مطالبه مردم از نمایندگان باید درست باشد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی همچنین با تاکید بر اینکه شفافیت عملکردها باعث کاهش فساد می شود، گفت: عملکرد شفاف نمایندگان مجلس باعث می شود که از زد و بندها جلوگیری شود، بدون شک باید نمایندگان مجلس هنگام رأی دادن منافع ملی را لحاظ کنند.
نماینده کنگاور در مجلس با بیان اینکه این شفاف شدن باعث می شود مردم نمایندگان را قضاوت کنند، گفت: اگر این موضوع تحقق یابد نماینده نمی تواند به نفع هر شخص و گروهی رای بدهد.
سلیمانی با بیان اینکه در هر لباسی که هستیم وظیفه خدمت به مردم را داریم و باید به هر نحوی مشکلات مردم را برطرف کرد، افزود: صداقت، دینداری و خدامحوری را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم.
وی با اشاره به ظرفیت های حوزه انتخابیه در شرق استان کرمانشاه گفت: باید از این ظرفیت ها و پتانسیل ها در جهت توسعه منطقه و شهرها و روستاهای مختلف آن استفاده کرد.
۸۰۶۶/۷۴۴۷

انتهای پیام /*

برچسب ها

سياسي

نماينده كنگاور

حسن سليماني

شفافيت آرا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست