اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مهمترین راهبرد در حفظ انقلاب تبعیت از ولایت فقیه است
81946772-70490091.jpg

مهمترین راهبرد در حفظ انقلاب تبعیت از ولایت فقیه است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام علی شهباززاده روز سه شنبه در مجمع عالی بسیجیان پاوه که در کانون بسیج سپاه این شهرستان برگزار شد افزود: رمز موفقیت این انقلاب همواره تبعیت از ولایت فقیه بوده و خواهد بود.
وی در ادامه بسیج را نماد ایثار و فداکاری عنوان کرد و گفت: حضور بسیج در تمامی صحنه ها و عرصه های انقلاب ضروری و تأثیرگذار بوده است.
شهباززاده به دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در سال جاری اشاره کرد و گفت: حضور پرشور آحاد مردم در مرحله اول و انتخاب اصلح در مرحله دوم بسیار حائز اهمیت است.
وی افزود: مردم فهیم ایران اسلامی با دقت، هوشیاری و بصیرت افراد اصلح و متعهد به ارزشهای نظام را انتخاب و راهی مراکز تصمیم گیری کشور خواهند کرد.
در این نشست فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاوه با تبریک سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام فرخنده دهه فجر بر برپایی جشنهای انقلاب با محوریت مردم تأکید کرد.
سرهنگ سعید بهشتی راد اعتماد به مردم را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و گفت: حضرت امام (ره) با اعتماد به مردم و جلب اعتماد مردم انقلابی را در جهان ایجاد کرد که بزرگترین معجزه قرن شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاوه بصیرت و هوشیاری آحاد ملت به ویژه بسیجیان را برای جلوگیری و مقابله با نفوذ دشمنان مورد تأکید قرار داد و افزود: مهمترین تکلیف و وظیفه همه ما در این برهه حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان است.
شهرستان پاوه با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست