اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ملی پوشان وودبال از آمادگی خوبی برای اعزام به مسابقات جهانی برخوردارند
82071320-70718398.jpg

ملی پوشان وودبال از آمادگی خوبی برای اعزام به مسابقات جهانی برخوردارند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مهدی سعیدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اردوی آماده سازی خود را از روز گذشته در کرمانشاه آغاز کرده ایم تا نفرات اعزامی به مسابقات جهانی به حداکثر آمادگی دست یابند.
وی با بیان اینکه اردوی کرمانشاه اولین اردوی آماده سازی رسمی ملی پوشان وودبال ایران در سال جاری و برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهان است، گفت: در این اردو کارهای پایه ای، ضربات قدرتی و نیمه قدرتی، ضربات تمرکزی و کارهای فنی دنبال می شود.
سعیدی یادآور شد: در این اردو که تا صبح جمعه ادامه می یابد، هفت ورزشکار (چهار خانم و سه آقا) که در واقع نفرات اعزامی کشورمان را به مسابقات جهانی تشکیل می دهند، حضور دارند.
سرمربی تیم ملی وودبال ایران از محمدرضا فغانی، شهرام عسکری و رضا پورحسینی در بخش آقایان و حمیده سرکوبی شیرازی، سیما جمال لیوانی، مریم اکبرزاده و بهناز قدس در بخش بانوان به عنوان نفرات حاضر در اردوی تیم ملی یاد کرد.
وی در خصوص مهمترین رقبای ایران در رقابت های جهانی کره جنوبی نیز گفت: تایوان، کره جنوبی، تایلند، مالزی و کشورهای حوزه شرق آسیا وودبال را بسیار خوب بازی می کنند و همگی جزو مدعیان محسوب می شوند.
سعیدی با بیان اینکه نفرات اعزامی به مسابقات جهانی برای اولین بار است در چنین رقابت هایی حضور می یابند، گفت: نمی توان از ملی پوشان ایران انتظار قهرمانی داشت اما این انتظار می رود که با تمام وجود در رقابت ها حاضر و از اعتبار وودبال ایران دفاع کنند.
سرمربی تیم ملی وودبال ایران در پایان با رضایت بخش توصیف کردن شرایط اردوی کرمانشاه و قدردانی از مسئولان هیات گلف استان، گفت: در این اردو خوشبختانه شرایط بسیار خوبی فراهم شده و ملی پوشان نیز از امکانات موجود بسیار راضی هستند.
اردوی تیم ملی وودبال ایران در زمین چمن استادیوم آزادی کرمانشاه در جریان است تا این تیم خود را برای مسابقات جهانی که از پنجم تا دوازدهم خرداد ماه سال جاری در کره جنوبی برگزار می شود، آماده کند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • تيم ملي وودبال
  • مسابقات جهاني وودبال

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست