اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات در اسلام آباد غرب فراهم شده است
81977619-70546519.jpg

مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات در اسلام آباد غرب فراهم شده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

سید محمود حسینی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: برنامه زمانبندی انتخابات طبق تقویم روزشمار به خوبی پیش می رود و عوامل اجرایی در حال تدارک مقدمات و امکانات برای برگزاری انتخابات در روز جمعه هستند.
وی همچنین با تقدیر از نامزدها و رقبای آنها گفت: خوشبختانه تا این لحظه تبلیغات انتخاباتی در کمال صحت برگزار شده و مورد خاصی از تخلف گزارش نشده است.
حسینی گفت: حجم تخلفات تبلیغاتی بسیار پایین بوده است و جز چند مورد نصب بنر تبلیغی در نقاط غیرمجاز مورد خاص دیگری تاکنون گزارش نشده است.
وی اظهار کرد: با کمک پلیس توانسته ایم تا حد امکان از راه بندان و توقف عبور و مرور در هنگام سخنرانی ها بکاهیم اما هدف ما در وهله اول این است که ضمن رعایت قانون و ایجاد نظم حتی الامکان تلاش کنیم به شور و نشاط سیاسی حاکم بر شهر آسیب نزنیم.
حسیی گفت: هر کسی می تواند در هر حوزه ای رای بدهد و منع قانونی از این لحاظ وجود ندارد اما آنچه ایراد دارد این است که به صورت فله ای و برنامه ریزی شده این کار انجام بگیرد که ما در ورودی های شهر تمهیدات ویژه ای برای پیش گیری از این امر اندیشیده ایم.
وی با اشاره به ضریب امنیتی بالای انتخابات گفت: امور امنیتی به طور طبیعی توسط شورای تامین شهرستان پیش می رود و در قالب کمیته امنیتی ستادی به نام پیشگیری از جرائم انتخاباتی هم به ریاست رئیس دادگستری و دبیری دادستان از چند ماه پیش تشکیل شده تا قانون را اعمال نمایند.
معاون سیاسی و امنیتی فرماندار اسلام آبادغرب با دعوت نامزدهای انتخابات و رقبای آنها به آرامش گفت: انتظار ما این است نامزدها و طرفدارانشان ظرفیت هر نتیجه ای را داشته باشتد تا خدای ناکرده حلاوت انتخابات به کام ما تلخ نشود.
وی گفت: هر رای که به صندوق انتخابات ریخته می شود به مثابه مهر تائید مردم بر حقانیت نظام جمهوری اسلامی است و امیدواریم مردم ما با بصیرت شایسته ترین فرد را انتخاب کنند.
اسلام آباد غرب با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در ۵۵ کیلومتری غرب کرمانشاه قرار دارد و به همراه شهرستان دالاهو دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
۷۴۵۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • اسلام آبادغرب

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست