اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / معاون وزیر ورزش: ۱۵۱ طرح ورزشی دهه فجر امسال در کشور افتتاح شد
81958795-70512118.jpg

معاون وزیر ورزش: ۱۵۱ طرح ورزشی دهه فجر امسال در کشور افتتاح شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

سید مناف هاشمی روز چهارشنبه در جریان بازدید از زیرساخت های ورزشی قصرشیرین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا؛ شمار طرح های عمرانی در دست اقدام که تا پایان امسال قرار است تکمیل شود را ۳۲۲ طرح اعلام کرد.
وی اضافه کرد: علاوه بر طرح های افتتاح شده در دهه فجر ۱۷۱ طرح ورزشی دیگر نیز قرار است تا پایان اسفند ماه امسال تکمیل و به بهره برداری برسد.
وی اعتبار هزینه شده برای اجرا و تکمیل این طرح ها را در مجموع بیش از سه هزار میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: این میزان اعتبار از محل منابع ملی و استانی تامین شده است.
وی شمار طرح های ورزشی نیمه کاره در کشور را چهار هزار و ۲۰۰ طرح ذکر کرد و گفت: برای تکمیل و بهره برداری از این طرح ها ۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: در بودجه سال ۹۵ برای تکمیل طرح های عمرانی نیمه کاره ورزشی اعتبار مطلوبی در نظر گرفته شده ضمن اینکه ظرفیت های بسیار خوبی نیز در قانون بودجه برای سرمایه گذاری، واگذاری، اجاره اماکن ورزشی در نظر گرفته شده تا طرح های ورزشی نیمه کاره در کمترین زمان ممکن تکمیل و به بهره برداری برسد.
هاشمی همچنین هدف از سفر یک روزه خود را به مناطق غربی کشورمان را دیدار با استاندار کرمانشاه و بازدید از طرح های ورزشی در دست احداث و همچنین افتتاح طرح های دهه مبارک فجر در این استان ذکر کرد.
وی ظرفیت های ورزشی موجود در قصرشیرین را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: برگزاری موفقیت آمیز مسابقه کونگ فو قهرمانی آسیا در این شهرستان موید این مطلب مهم و اساسی است.
وی همچنین از تلاش و حمایت وزارت ورزش و جوانان برای تامین اعتبار مورد نیاز طرح های ورزشی در دست احداث در استان کرمانشاه از جمله در شهرستان مرزی قصرشیرین خبر داد.
در سفر یک روزه معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان علاوه بر بازدید از زیرساخت های ورزشی قصرشیرین، استخر سرپوشیده ورزشی سرپل ذهاب، خوابگاه ورزشکاران کوثر در شهرک کارمندان کرمانشاه افتتاح و عملیات اجرایی خانه کاراته نیز در مجموعه ورزشی سید جمال میرزاده واقع در شهرک کارمندان این شهر آغاز شد.
۷۰۷۹/۸۰۶۶/۳۰۱۲

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • افتتاح
  • طرح های نیمه کاره
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست