اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / معاون وزیر ورزش و جوانان از زیرساخت های ورزشی قصرشیرین بازدید کرد
81958773-70512078.jpg

معاون وزیر ورزش و جوانان از زیرساخت های ورزشی قصرشیرین بازدید کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا معاون وزیر ورزش و جوانان از مجموعه ورزشی آزادی و سرسرای ورزشی امام حسن مجتبی (ع) قصرشیرین که چندی پیش محل برگزاری مسابقه کونگ فو قهرمانی با حضور ۲۴ کشور آسیایی در این شهرستان مرزی برگزار شده بود بازدید کرد.
همچنین سید مناف هاشمی در ادامه در محل برگزاری جشنواره بازی های بومی محلی روستایی که با حضور دانش آموزان در محل دبستان شادروان فرامرز اکبری قصرشیرین در حال برگزاری است حضور یافت و در نشستی کوتاه نیز در محل مجموعه ورزشی آزادی قصرشیرین با ورزشکاران رشته های ورزشی این شهرستان مرزی دیدار و گفت و گو کرد.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در جریان این نشست با مطلوب خواندن ظرفیت های ورزشی قصرشیرین اظهارداشت: این شهرستان مرزی با داشتن شرایط آب و هوایی و اقلیم مناسب در این فصل و وجود زیرساخت های بسیار خوب ورزشی می تواند میزبانی شایسته برای برپایی اردوهای مختلف ورزشی و برگزاری مسابقه های مختلف داخلی و خارجی باشد.
سید مناف هاشمی همچنین با ابراز خرسندی از وجود امنیت کامل در این شهرستان و برگزاری موفقیت آمیز مسابقه گونگ فور قهرمانی آسیا که با شرکت ۲۴ کشور از این قاره کهن در قصرشیرین برگزار شد افزود: با وجود ناامنی های کشور همسایه این شهرستان از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و این مهم می تواند در توسعه بخش ورزش شهرستان بسیار حائز اهمیت باشد.
وی همچنین بر لزوم حمایت کامل برای تکمیل زیرساخت ها و طرح های ورزشی دردست اقدام در قصرشیرین قول مساعد داد.
سرپرست فرماندای قصرشیرین نیز با اشاره به زیرساخت های مناسب ورزشی در این شهرستان مرزی بیان کرد: وجود آب و هوای معتدل در فصل زمستان، هتل ها و اماکن اقامتی و همچنین مجموعه ورزشی استاندارد در قصرشیرین شرایط این شهرستان را برای برگزاری مسابقات فراملی فراهم کرده است.
مرادعلی تاتار اضافه کرد: قصرشیرین دو هزار و ۲۰۸ ورزشکار سازمان یافته دارد که در ۲۸ هیات ورزشی مشغول فعالیتند.
محمدحسین زاده رئیس اداره ورزش و جوانان قصرشیرین نیز در این نشست خواستار مساعدت مسئولان برای تکمیل طرح های عمرانی در دست اقدام در این شهرستان شد.
در سفر امروز معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان استخر سرپوشیده ورزشی سرپل ذهاب، خوابگاه ورزشکاران کوثر در شهرک کارمندان کرمانشاه افتتاح و عملیات اجرایی خانه کاراته نیز در مجموعه ورزشی سید جمال میرزاده واقع در شهرک کارمندان این شهر آغاز شد.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت ۱۸۶ کیلومتر مرز مشترک با عراق دارد که مجموع فضاهای ورزشی این شهرستان شامل هشت سرسرای ورزشی سرپوشیده، یک استخر روباز، یک پیست دو و میدانی، یک زمین چمن فوتبال و چند زمین چمن روستایی است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • زیرساخت
  • وزیر ورزش
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست