اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / معاون فرماندار: ۵۵ طرح عمرانی در روستاهای سرپل ذهاب در حال اجراست
82317971-71192397.jpg

معاون فرماندار: ۵۵ طرح عمرانی در روستاهای سرپل ذهاب در حال اجراست

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

عزیزمراد کرمی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح هادی در روستای بزمیرآباد دهستان پشت تنگ ذهاب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرا و تکمیل طرح های عمرانی در دست اقدام در روستاهای سرپل ذهاب را بالغ بر ۱۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال ذکر کرد و گفت: این اعتبار از محل اعتبارات دهیاری های روستاهای شهرستان تامین شده است.
وی این طرح ها را شامل اجرای طرح هادی، اصلاح شبکه معابر و احداث کانال و جوی آب اعلام کرد و اظهار داشت: تلاش می شود تا پایان سال جاری، ۱۵ طرح به همت دهیارها به بهره برداری برسد.
معاون فرماندار سرپل ذهاب هدف از اجرای طرح های عمرانی در دست اقدام را ایجاد زیرساخت های توسعه و رفاه حال بیشتر روستانشینان ذکر کرد و افزود: هم اکنون طرح هادی در هفت روستای این شهرستان در حال اجراست.
کرمی ادامه داد: در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم شهرستان سرپل ذهاب، بخشداران مرکزی با همکاری اداره کل امور روستایی از محل اعتبارات دهیاری های تابعه، اقدام به اجرای طرح هادی در روستاها کرده اند.
وی گفت: همسو با اجرای طرح هادی در روستای بزمیرآباد دهستان پشت تنگ ذهاب، آسفالت ۱۱ هزار متر مربع از کوچه و خیابان های این روستا در دست اقدام است.
سرپل ذهاب با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه دارای ۱۴۱ دهیای فعال و ۲۲۶ روستا با جمعیت بالغ بر ۵۸ هزار تن است.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶ خبرنگار:سیروس صدیقی چگینی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • طرح عمراني
  • روستا
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست