اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / معاون فرماندار قصرشیرین: حضور پرشور مردم در انتخابات نشان دهنده قدرت نظام اسلامی است
81963116-70520791.jpg

معاون فرماندار قصرشیرین: حضور پرشور مردم در انتخابات نشان دهنده قدرت نظام اسلامی است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

نعمت الله نازپرورده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به در پیش بودن انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: هفتم اسفند ماه شاهد سی و پنجمین برگزاری انتخابات در کشورمان هستیم و مردم ما در طول انتخابات های گذشته ثابت کرده اند که همواره مدافعان سرسخت این نظام الهی و ولایی هستند.
وی اظهار کرد: با نگاهی به برگزاری انتخاباتی که در سال های گذشته در کشور برگزار شد ثابت می شود ملت بزرگ ایران اسلامی با شور، هیجان و نشاط در پای صندوق های رای حضوری گسترده داشته اند و بی شک در هفتم اسفندماه امسال نیز با با حضور حماسی خود برگ زرین دیگر در تاریخ پرافتخاتر نظام اسلامی ثبت و ضبط خواهند کرد.
وی بیان کرد: همچنین به پشتوانه حضور مردم در انتخابات و دیگر مناسبت های ملی و مذهبی دشمن با نگاه خصمانه ای که داشته نتوانسته کاری از پیش ببرد و در این دوره نیز در رسیدن به اهداف شوم ناکام خواهد ماند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار قصرشیرین اضافه کرد: در انتخابات گذشته هرگاه با اقتدار کار کرده ایم دشمن ضعیف شد و نتوانسته است علیه نظام اسلامی کاری از پیش ببرد.
نازپروده افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه مقدمه برگزاری حضور حماسی ملت ایران اسلامی در انتخابات هفتم اسفند ماه است و هرچه این حضور گرمتر باشد ماحصل خدمت دولت و نظام برای منطقه بیشتر خواهد بود.
این مقام مسئول با بیان اینکه مردم ولایی ما با شعار استقلال و آزادی همواره حضور خود را در انتخابات یک تکلیف شرعی می دانند گفت: بطور قطع هفتم اسفندماه شاهد خلق حماسه بی بدیل از سوی مردم خواهیم بود.
وی همچنین با قدردانی از حضور جریان های مختلف سیاسی برای شرکت در انتخابات گفت: گروه ها و جریان های سیاسی باید با حفظ احترام به یکدیگر نسبت به تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت حداکثری در این عرصه اثرگذار پیشقدم باشند.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه امسال در ۱۹۰ شعبه اخذ رای با مشارکت بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و انتظامی در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین برگزار می شود.
از مجموع شعب پیش بینی شده اخذ رای در این حوزه انتخابیه ۳۶ شعبه مربوط به شهرستان قصرشیرین است که بیش از۷۰۰ نفر از عوامل برگزاری انتخابات کار رای گیری از مردم را بر عهده دارند.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای سرپل ذهاب و گیلانغرب است که از این حوزه انتخابیه یک نفر بعنوان نماینده به خانه ملت راه می یابد.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • حضور مردم
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست