اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح: منافقان بدنام ترین دشمنان اسلام هستند
NoPic100x56.png

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح: منافقان بدنام ترین دشمنان اسلام هستند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار علی شادمانی روز سه شنبه در مراسم گرامیداشت عملیات مرصاد که در مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: مردم کرمانشاه سینه ستبر ایران اسلامی هستند و جان فشانی های بسیاری برای انقلاب کرده اند.
وی افزود: عملیات غرورآفرین مرصاد برگ زرینی در تاریخ درخشان دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
شادمانی با اشاره به سابقه تشکیل گروهک تروریستی منافقین گفت: این گروهک در ابتدای انقلاب راه خود از ملت جدا کرد و با غارت اسلحه خانه ها دست به عملیات علیه انقلاب اسلامی زدند و در مقابل ملت ایستادند.
وی با اعلام اینکه در ابتدای انقلاب بدترین دشمنی ها و خیانت ها علیه ایران اسلامی توسط منافقان انجام شد، اضافه کرد: با تشکیل سپاه و اقدام هایی که بسیج مستضعفان انجام داد راه برای فعالیت منافقان در داخل بسته شد از این رو به دیگر کشورها گریختند.
شادمانی عنوان کرد: منافقان خائن در زمان جنگ تحمیلی با صدام ملعون هم پیمان شدند تا با سلاح های آنان علیه ایران اسلامی اقدام کنند.
وی یادآور شد: در شرایطی که همه دشمنان اسلام به دنبال صدمه زدن به ایران اسلامی بودند خدا به یاری ما آمد و ما را پیروز کرد.
وی با بیان اینکه منافقان معتقدند که هدف وسیله را توجیه می کند و برای رسیدن به هدف هر جنایتی را باید انجام داد، گفت: امروز منافقان حتی حاصرند به دامن اروپا، امریکا و رژیم ال سعود به قلتند تا علیه ملت ایران اسلامی اقدام کنند.
معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مادامی که انقلاب زنده است مبارزه با امریکا ادامه دارد، اظهار داشت: امریکایی ها ۷۰ درصد منافع ملی خود را در خلیج فارس می بینند.
شادمانی افزود: افتخار ملت ایران اسلامی است که در این منطقه حساس پایش را به گلوی دشمن فشرده است.
وی تاکید کرد: اگر امریکایی ها دست از پا خطا کنید تنگه هرگز را می بندیم و ٧٠ درصد منافع شان را به خطر می اندازیم و قدرت لازم برای این کار را نیز داریم.
معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: بعد از انقلاب اسلامی حیات رژیم صهیونیستی به خطر افتاد و هر روز جبهه مقاومت قدرت گرفت و جبهه صهیونیست تضعیف شد.
شادمانی در رابطه با ارتباط امریکایی ها با رژیم ال سعود گفت: امریکا برای ادامه غارت خود در منطقه نیاز به رژیم های مزدور مثل آل صعود و صهیونیست ها دارد.
وی با بیان اینکه رژیم صهیونیست آرمان های پلیدی دارد و غرب و شرق نیز از آن حمایت می کنند، اظهار داشت: این رژیم نامشروع است و ما مخالف آن هستیم و در هر هیچ شرایطی آن را قبول نداریم.
معاون ستاد کل نیروهای مسلح در رابطه با داعش گفت: پدیده داعش به دنبال از بین بردن برادری و اتحاد بین شیعه و سنی و ایجاد جنگ مسلمین است.
۸۰۶۶/۷۴۴۵

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • عملیات مرصاد
  • سردار علی شادمانی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست