اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور درصدر هیاتی وارد سرپل ذهاب شد
82150552-70866651.jpg

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور درصدر هیاتی وارد سرپل ذهاب شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا ، رضوی نماینده رئیس جمهوری و هیات دولت در بدو ورود به سرپل ذهاب با حضور در مزار شهدای این شهر و قرائت فاتحه، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
در سفر یک روزه معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به سرپل ذهاب جمعی از مسئولان استان کرمانشاه وی را همراهی می کنند.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور در مزار شهدای سرپل ذهاب در سخنانی با اشاره به رشادت های شهدای انقلاب اسلامی، گفت: خون شهدای والامقام و صبر و بردباری خانواده های معزز آنان، عزت و اقتدار را برای نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان به ارمغان آورده است و از این رو باید در پاسداشت خون آنان کوشا باشیم.
سید ابوالفضل رضوی افزود: اعتلای ارزش های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب ، آرمان شهدا بود و اکنون ما نیز باید در این مسیر گام برداریم.
حضور در جلسه شورای اداری سرپل ذهاب و همچنین بازدید از طرح های بخش کشاورزی و عمرانی از دیگر برنامه های معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور و هیات همراه به این شهرستان است.
برنامه های رئیس جمهوری و هیات دولت در بیست و نهمین سفر استانی به استان کرمانشاه،دیدار با مردم، افتتاح طرح ها،شرکت در شورای اداری، نشست با نخبگان، علما و ایثارگران، نشست با سرمایه گذاران و مصاحبه مطبوعاتی است.
کاروان تدبیر و امید از ۲۴ دی سال ۹۲ تاکنون به استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام ، لرستان، چهارمحال و بختیاری ، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی ، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان ، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستانهای استان تهران (شهریار ، ملارد و قدس)، خراسان شمالی، کردستان، شهرستانهای استان تهران( اسلامشهر ، رباط کریم و بهارستان)، همدان، مازندران، شهرستان ری (جنوب تهران)، یزد، سمنان، کرمان و آذربایجان غربی سفر داشتند.

سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.
۶۵۳۹/۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • بازدید
  • مناطق محروم
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست