اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مصوبات ستاد دهه فجر برای برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی ۲۲ بهمن جدی گرفته شود
81954533-70504547.jpg

مصوبات ستاد دهه فجر برای برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی ۲۲ بهمن جدی گرفته شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا فضل الله رنجبر روز دوشنبه در مراسم ستاد دهه فجر که با حضور نمایندگان ادارات و سازمان های مربوطه در فرمانداری کرمانشاه برگزار شد از مدیران همه ادارات و ارگان ها خواست برای برگزاری هرچه بهتر مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه به همراهی و همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بپردازند.
رنجبر با تاکید براینکه هرسال شاهد تلاش و زحمات شبانه روزی دست اندرکاران برای برگزاری هرچه بهتر مراسم هستیم افزود: مسائل امنیتی در شورای تامین مطرح شده است.
فرماندار کرمانشاه ادامه داد: مسیر سه راه حافظیه به سمت چهار راه بسیج و همچنین چهار راه مدرس به سمت میدان آزادی و چهار راه بسیج دو مسیر در نظر گرفته شده برای راهپیمایی است که از شهرداری و ارگان های مربوطه می خواهیم با توجه به وظایف تعریف شده نسبت به برقراری نظم و امنیت در این مناطق تلاشی دوچندان داشته باشند.
رنجبر تصریح کرد: دو مسیر شمالی و جنوبی راهپیمایی در محدوده استحفاظی شهرداری مناطق است که مصوبات ابلاغ شده شورای تامین با حساسیت ویژه توسط این ارگان ها دنبال شود.
به گفته رنجبر، از پرسنل شهرداری این مناطق می خواهیم در شب ۲۲ بهمن پاکسازی لازم را انجام دهند و مسئولان آتش نشانی، اورژانس، دانشگاه علوم پزشکی و سایر عوامل اجرایی و امنیتی پوشش دهی کامل در مسیرهای راهپیمایی را به عمل آورند.

** نورافشانی در دو نقطه شهر کرمانشاه
فرماندار کرمانشاه از برگزاری مراسم نورافشانی در شب ۲۲ بهمن در دو نقطه شهر کرمانشاه خبر داد و افزود: ارتش به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دو نقطه ورزشگاه آزادی و بوستان شیرین اقدام به نورافشانی می کند.
به گفته وی، قرار است نورافشانی منطقه طاقبستان توسط سپاه نبی اکرم (ص) انجام شود.
رنجبر ادامه داد: برخی مصوبات همانند سال گذشته است ولی امسال تامین نظم و امنیت به دلیل شیطنت های دشمنان و ملاحظات امنیتی حساسیتی دو چندان دارد.
رنجبر یادآور شد، مسئولیت بخش شمال شهر کرمانشاه برعهده حوزه فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج است که از ظرفیت پایگاه های مقاومت بسیج و معتمدان محل در روز برگزاری راهپیمایی استفاده می شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه نیز گفت: در طول مسیر راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و در اطراف استقرار جایگاه برای برقراری نظم و امنیت بیشتر هیچ خودرویی نباید پارک شود.
عباس سروری افزود: در زمینه تبلیغات محیطی هر اقدامی که سیما و منظره ای بهتر به شهر ببخشد باید در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن ارائه شود.
وی به گلباران هوایی دو هزار شاخه گل در مسیر راهپیمایی اشاره کرد و گفت: در این روز ایستگاه های صلواتی و نمایشگاه های مرتبط توسط برخی ارگان ها برپا می شود.
مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه از دو مسیر چهار راه مدرس و سه راه حافظیه به سمت چهار راه بسیج خواهد بود.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • دین
  • راهپیمایی ۲۲ بهمن
  • کرمانشاه
  • فرماندار

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست