اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مشکل کمبود سیلندرهای گاز مایع در سرپل ذهاب رفع شد
82340352-71236126.jpg

مشکل کمبود سیلندرهای گاز مایع در سرپل ذهاب رفع شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرمای هوا که چند روز اخیر سرپل ذهاب را فرا گرفت، موجب شد تا شهروندان به سختی بتوانند سیلندرهای گاز مایع را تامین کنند و کمبود این سیلندرها به ویژه در مناطق روستایی، روستانشینان این شهرستان را با مشکل کرده بود.
رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کمبود سیلندر گاز مایع در چند روز گذشته در سرپل ذهاب تنها مختص به این شهرستان نبود و این مشکل در تمام شهرستان های کشور وجود داشت.
محمدجواد حسینی اظهارداشت: به همین منظور علاوه بر رایزنی با پالایشگاه کرمانشاه، با پالایشگاه های آبادان و اراک نیز صحبت شد تا مشکل کمبود سیلندرهای گاز مایع در شهرستان های غربی استان کرمانشاه رفع شود.
وی اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان سرپل ذهاب دارای ۲ تاسیسات گاز مایع است و به مردم گیلانغرب و قصرشیرین نیز خدمت رسانی می کند، وضعیت این شهرستان از نظر وجود سیلندهاری گاز مایع نسبت به بقیه شهرستان های استان کرمانشاه مطلوب تر است.
رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته و بازدید های مستمر از تاسیسات گاز مایع سرپل ذهاب، مشکل کمبود سیلندرهای گاز مایع در این شهرستان رفع شده و هم اکنون هیچ گونه مشکلی در این این زمینه وجود ندارد.
حسینی، با اشاره به ابلاغ فرمانداری های شهرستان های سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب مبنی بر معرفی مکان های حساس برای تامین سوخت مورد نیاز، گفت: تمهیدات لازم برای تامین سوخت مورد نیاز مردم این مناطق اتخاذ شده است.
وی گفت: برای جلوگیری از کاهش افت فشار گاز در روزهای سرد سال، در بازدیدهای مختلف ، بر نحوه توزیع سیلندرهای گاز مایع نظارت ویژه ای صورت گرفته است و بنا بر تقاضای شهروندان، بلافاصله سیلندرها در اختیارشان قرار می گیرد.
سرپل ذهاب با ۹۰ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه دارای ۱۴ هزار و ۵۰۰ خانوار مشترک گاز است که از این تعداد ۲ هزار و ۶۰۰ خانوار آن روستایی هستند.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶ خبرنگار:سیروس صدیقی چگینی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • سیلندر گاز
  • کمبود
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست