اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور در کرمانشاه آغاز شد
82165733-70895324.jpg

مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور در کرمانشاه آغاز شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حسین شیروانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات طی امروز و فردا (۶ و ۷ مرداد) در سرسرای ورزشی تختی کرمانشاه واقع در خیابان گمرک برگزار می شود.
وی با بیان اینکه ۱۱۰ ورزشکار در قالب ۲۰ تیم از سراسر کشور و در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با یکدیگر رقابت می کنند، گفت: پیش بینی می شود به دلیل حضور برترین های این رشته مسابقات از سطح کیفی بسیار خوبی برخوردار باشد.
شیروانی ادامه داد: مهمان ویژه مراسم افتتاحیه نیز ناظمی دبیر فدراسیون پرورش اندام بود و رئیس فدراسیون نیز قرار است فردا و برای مراسم اختتامیه به کرمانشاه سفر کند.
رئیس هیات پرورش اندام استان کرمانشاه همچنین از شرکت تیم های کرمانشاهی در هر چهار رده سنی مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی کشور خبر داد.
وی تاکید کرد: مسابقات صبح و عصر در سرسرای ورزشی تختی کرمانشاه برگزار می شود و تماشای این رقابت ها برای عموم آزاد و رایگان است.
شیروانی در پایان گفت: یکی از نکاتی که همواره مورد تاکید هیات پرورش اندام کرمانشاه قرار داشته توجه به مسایل فرهنگی است و سال گذشته نیز هر مسابقه ای که به میزبانی کرمانشاه برگزار شد به منظور گرامیداشت یکی از شهدای گرانقدر استان بود و امسال نیز مسابقات تحت عنوان شهدای مرصاد برگزار می شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • پرورش اندام
  • مسابقات پاورلیفتینگ

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست