اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مسئولان بگونه ای رفتار نکنند که شائبه مهندسی در انتخابات ایجاد شود
81964600-70523843.jpg

مسئولان بگونه ای رفتار نکنند که شائبه مهندسی در انتخابات ایجاد شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا مرادعلی تاتار روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تقدیر از حضور حداکثری مردم مرزدار قصرشیرین در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تجدید بیعت دوباره آنها با آرمانهای والای انقلاب اسلامی افزود: مسئولان و کارکنان نهادهای اجرایی حق ندارند در ساعات اداری له یا علیه کاندیدای خاصی موضع گیری کنند.
وی اظهار کرد: حضور و مشارکت گسترده قشرهای مختلف مردم و جریان های سیاسی در صحنه انتخابات هموار باعث اتحاد داخلی و اقتدار نظام اسلامی در عرصه خارجی می شود.
وی بیان کرد: باید تلاش شود تا با برگزاری انتخاباتی قانونمند و سالم زمینه حضور حداکثری مردم را در این رویداد سیاسی مهم فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه کارکنان دستگاه های اجرایی در ساعات غیراداری آزاد هستند تا در عرصه انتخابات فعالیت کنند افزود: امروز آخرین فرصت هیات نظارت برای اعلام نهایی فهرست نامزدهای رد صلاحیت شده در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است و فرمانداری هم تا تاریخ ۲۹ بهمن ماه اسامی نهایی را اعلام می کند تا از سی ام بهمن جاری شاهد آغاز تبلیغات رسمی نامزدهای انتخاباتی باشیم.
سرپرست فرمانداری قصرشیرین از تشکیل شعبه رسیدگی به جرایم انتخاباتی در محل دادگستری این شهرستان مرزی خبرداد و اضافه کرد که برابر قانون با تخلفات رصد شده و گزارش های دریافتی مستند در انتخابات برخورد قانونی می شود.
تاتار ادامه داد: دشمنان به دنبال رصد کردن حضور مردم در انتخابات آینده هستند و هر قدر این حضور و مشارکت گسترده و چشمگیر باشد بدخواهان نظام اسلامی نیز در رسیدن به اهداف شوم و پلید خود ناکام خواهند بود.
وی گفت: بی شک مرزنشینان قصرشیرین نیز همچون دیگر آحاد ملت ایران با حضوری چشمگیر در انتخابات هفتم اسفند ماه اقتدار خود را بار دیگر به تمامی جهانیان نشان خواهند داد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور هفتم اسفند ماه امسال در ۱۹۰ شعبه اخذ رای با مشارکت بیش از سه هزار و ۵۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی و انتظامی در مرکز حوزه انتخابیه قصرشیرین برگزار می شود.
از مجموع شعب پیش بینی شده اخذ رای در این حوزه انتخابیه ۳۶ شعبه مربوط به شهرستان قصرشیرین است که بیش از ۷۰۰ نفر از عوامل برگزاری انتخابات کار رای گیری از مردم را بر عهده دارند.
قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای سرپل ذهاب و گیلانغرب است که از این حوزه انتخابیه یک نفر بعنوان نماینده به خانه ملت راه می یابد.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • مشارکت مردم
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست