اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مرزبانان جمهوری اسلامی ایران اجازه هیچ فتنه ای را در مرزها به دشمنان نمی دهند
82088567-70751427.jpg

مرزبانان جمهوری اسلامی ایران اجازه هیچ فتنه ای را در مرزها به دشمنان نمی دهند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سرتیپ پاسدار قاسم رضایی عصر چهارشنبه در آیین اختتامیه نخستین دوره مسابقه های ورزشی مرزبانان جمهوری اسلامی ایران وعراق که در قصرشیرین برگزار شد، افزود: انقلاب اسلامی ایران مرز نمی شناسد و آرمانش جهانی بوده و برگزاری این دوره از رقابت ها نیز در راستای همین آرمان بلند است.
وی با بیان اینکه پیام برگزاری این مسابقه به دوستان مودت، دوستی، محبت و همدردی است، بیان کرد: همچنین پیام این دوره از رقابت ها به دشمنان به ویژه استکبار جهانی این است که نظامیان ما در قالب مرزبانان تمامی فتنه های دشمنان را در نطفه با شکست مواجه می کنند.
وی اظهار داشت: کار مرزبانی آنقدر با ارزش است که چیزی از فضیلت شب های قدر کم ندارد و مرزبانان جمهوری اسلامی ایران با هوشیاری کامل آماده دفاع از مرزهای کشورمان هستند.
فرمانده مرزبانی ناجا ادامه داد: نخستین دوره مسابقه ورزشی مرزبانان جمهوری اسلامی ایران وعراق برای مدیریت بهتر مرزها در شهر قصرشیرین که بوی شهدا و مقاومت می دهد باشکوه برگزار شد.
سرتیپ پاسدار رضایی اضافه کرد: در مقابل همه زورگویان، امروز مسلمانان ما در عراق بیشترین ظلم ها را از دوران رژیم بعثی صدام تحمل کرده اند و اکنون نیز درگیر جنگ با نیروهای تروریستی داعش هستند.
وی گفت: امروز با مسوولان عراقی برای تامین امنیت در بیش از یک هزار و ۶۰۰ کیلومتر مرزهای مشترک هم افزایی بسیار خوب و سازنده ای داریم و برگزاری این مسابقه ها نیز موید این مطلب است.
وی افزود: ما نگران مردم عراق هستیم و خود را در رنج های مسلمانان کشورهای سوریه، افغانستان و یمن شریک می دانیم چرا که مشکل آنان، مشکل ما نیز است و دعا می کنیم هرچه سریعتر مشکلات مسلمانان این کشورها حل شود.
وی با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این مسابقه ها به ویژه مرزبانی استان کرمانشاه و قصرشیرین خاطرنشان کرد: امید است در راستای ارزش های انقلاب اسلامی حرکت کنیم و فتنه ای که در عراق توسط برخی کشورهای منطقه تحمیل و شعله ور شده را محکوم می کنیم و به دنبال آسایش و آرامش برای مردم کشورهای مسلمان منطقه هستیم.
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: پیام دیگر این رقابت ها این است که منطقه برای ایجاد هرگونه سرمایه گذاری آماده است و از تمام سرمایه گذاران برای ایجاد سرمایه گذاری در منطقه دعوت می کنیم.
نخستین دوره مسابقه های ورزشی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و عراق که از روز گذشته در رشته های کشتی آزاد و فرنگی، فوتسال و بسکتبال در قصرشیرین آغاز شده بود عصر چهارشنبه با قهرمانی تیم مرزبانی کشورمان خاتمه یافت.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سياسي
  • امنيت
  • مرزها
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست