اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مردم نقش اصلی را در پیشبرد آرمانهای انقلاب اسلامی دارند
81965854-70525744.jpg

مردم نقش اصلی را در پیشبرد آرمانهای انقلاب اسلامی دارند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا حسین ویسمرادی روز سه شنبه در نشست هم اندیشی انتخابات که با حضور اصناف و بازاریان این شهرستان در فرمانداری برگزار شد افزود: دشمنان سعی دارند با ترفندها و نقشه های شوم خود در یکدلی و همصدایی بین مسئولان و مردم رخنه ایجاد کنند.
وی تصریح کرد: با حضور حداکثری و آگاهانه خود در این انتخابات پیام جدی و روشنی به دشمن خواهیم داشت که با وجود همه فشارها و تحریم ها مردم ما همچنان همراه نظام و دولت خود هستند.
فرماندار روانسر با بیان اینکه حضور در پای صندوقهای آرا، رای به امید و عقلانیت است تصریح کرد: بستر توسعه و رشد جامعه در گرو قانون، قانونگذار و مجری قانون است.
ویسمرادی با تأکید بر اهمیت حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات هفتم اسفند افزود: اصناف و بازاریان همیشه یار و یاور نظام بوده اند و از آنها انتظار داریم که در انتخابات پیش رو هم حضور گسترده و پرشور داشته باشند.
وی نقش اصناف را در شکل گیری و تداوم انقلاب ارزنده دانست و گفت: همراهی و مشارکت اصناف با انقلاب نمونه بی بدیلی از تعهد و مسئولیت پذیری این قشر نسبت به سازندگی کشور است.
رئیس ستاد انتخابات روانسر؛ کسبه و بازاریان یکی از پیشتوانه های انقلاب اسلامی ایران هستند و با بینش و بصیرتی که دارند می توانند زمینه حضور حداکثری مردم را در انتخابات فراهم کنند.
ویسمرادی با بیان اینکه بازار و بازاریان کانون بسیاری از تحولات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در کشور هستند گفت: امروز دشمن از حضور با صلابت مردم در عرصه های سیاسی واهمه دارد و همه باید حضور گسترده خود را به نمایش بگذاریم.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
شهرستان روانسر به همراه شهرستان های پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی است.
۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • ویسمرادی
  • شهرستان هرسین
  • انتخابات ۹۴

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست