اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مردم جوانرود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه ای به ‏یادماندنی آفریدند‎ ‎
81960123-70515354.jpg

مردم جوانرود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه ای به ‏یادماندنی آفریدند‎ ‎

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا اقشار مختلف مردم جوانرود بویژه جوانان و نوجوانان که ‏پیشاپیش آنان ائمه جمعه و جماعات، مدیرکل سیاسی ‏و انتخابات استانداری کرمانشاه، فرماندار و مسئولان در ‏حرکت بودند، با خلق حماسه ای دیگر حمایت خود را از ‏نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.
شرکت ‏کنندگان در این راهپیمایی با طی کردن میدان مولوی و ‏خیابان ۲۲ بهمن با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، ‏مرگ بر اسراییل، ۲۲ بهمن ماه یوم الله است یوم الله، در ‏میدان بسیج شهر جوانرود تجمع کردند.
شرکت کنندگان ‏در این راهپیمایی همچنین با حضور پرشور خود یکبار دیگر ‏به دشمنان انقلاب فهماندند که همچنان پشتیبان انقلاب ‏و رهبری خود هستند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات ‏استانداری کرمانشاه در اجتماع بزرگ مردم جوانرود با ‏تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ضمن تقدیر از ‏حضور گسترده و پرشور مردم گفت: بازوان اصلی انقلاب و ‏گردانندگان اصلی کشور و افتخار نظام، شما مردم عزیز ‏هستید.
امیر شاه آبادی افزود: انقلاب اسلامی در سایه ‏رهبریهای مقام معظم رهبری، اتحاد و همبستگی و ‏حضور شما مردم بزرگوار کشتی امن منطقه است.
وی گفت: امام راحل (ره) در زمانی که رژیم پهلوی در ‏اوج قدرت بود و با کمک استکبار جهانی کودتای ۲۸ مرداد ‏را انجام داد، با ویژگیهای منحصر به فرد به عنوان یک ‏روحانی ندای عدالت و آزادی و اسلام اصیل که به دنبال ‏عدالت و استقلال و آزادی بود را سر داد و با شجاعت ‏مبارزات را آغاز کردند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه ‏با تاکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: اساس ‏میثاق خون شهدا و قانون اساسی اداره کشور براساس ‏اراده مردم است و مظهر اراده مردم انتخابات است.
شاه ‏آبادی افزود: این کشور راه توسعه را نخواهد یافت مگر با ‏حضور همیشگی مردم و مردم نیز اگر می خواهند ‏بهترینها را انتخاب کنند باید به صورت پرشور در پای صندوقها ‏حضور پیدا کنند.
وی تصریح کرد: هفتم اسفند ماه مظهر ‏تجلی انقلاب است و برای انتخاب فرد اصلح می بایست ‏حضور همه جانبه داشته باشیم زیرا که دشمنان این ‏نظام و انقلاب این را نمی خواهند و افرادی که به ‏جمهوریت نظام اعتقادی ندارند می خواهند مشارکت ‏مردم پایین باشد زیرا که یک مشارکت حداقلی موجب ‏انتخاب ضعیف خواهد شد و انتخاب ضعیف از انقلاب، ‏اسلام و جمهوریت نیست.
شاه آبادی با دعوت از حضور ‏پرشور مردم در پای صندوق های رآی یادآور شد: باید با ‏مطالعه و کنار گذاشتن برخی تعصبات قومی و قبیله ای ‏افرادی فکور، انقلابی، اصیل، دلسوز و مردمی را راهی ‏مجلس کنید‎.‎
فرماندار جوانرود نیز با تبریک ایام دهه مبارک فجر و سی ‏و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ‏گفت: این انقلاب سرآغاز دوران جدیدی در تاریخ سیاسی ‏و اجتماعی ماست و یکی از دستاوردهای این انقلاب ‏وحدت و انسجام ملی است که ضرورت دارد در حفظ و ارتقا ‏این اتحاد و همبستگی ملی کوشش کنیم. ‏
آرش لهونی با بیان اینکه انقلاب ما باعث تحول در بیشتر حوزه ‏ها در کشور شد؛ افزود: از جمله حوزه هایی که تحول در آن ‏ایجاد شد، حوزه عمران و آبادانی در کشور بخصوص در ‏مناطق محروم بود. ‏
۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • راهپیمایی ۲۲ بهمن در
  • شهرستان جوانرود
  • فجر ۹۴

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست