اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مردم باید با تمام توان در انتخابات آینده حضور چشمگیری داشته باشند
81967063-70527914.jpg

مردم باید با تمام توان در انتخابات آینده حضور چشمگیری داشته باشند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

آیت الله امان الله نریمانی روز سه شنبه در جمع مردم قصرشیرین افزود: بی شک مردم مومن و متدین ایران اسلامی با حضور چشمگیر خود در انتخابات هفتم اسفندماه حماسه ای بی بدیل در تاریخ پرافتخار نظام اسلامی خلق خواهند کرد.
وی اظهار داشت: نمایندگان مردم چه در مجلس خبرگان رهبری و چه در مجلس شورای اسلامی باید یکدل و یک جهت مجری منویات رهبری باشند و مردم نیز باید با همت و عزمی راسخ در انتخابات هفتم اسفند ماه حضور یابند.
وی بیان کرد: حضور مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه اعلام وفاداری و تبعیت از ولایت مطلقه فقیه بیانگر عشق و دلدادگی مردم به این نظام اسلامی است.
این نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان کرمانشاه برداشتن دیوار تحریم های ظالمانه استکبار علیه انقلاب اسلامی را نتیجه درایت و تیزبینی رهبری و تلاش و پشتکار دولتمردان توصیف کرد و گفت: لغو تحریم های ظالمانه نتیجه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی، مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر زیاده خواهی های غرب و تلاش و پشتکار دولت تدبیر و امید است.
آیت الله نریمانی اضافه کرد: با توجه به موفقیت بسیار بزرگی که در عرصه بین المللی برای کشورمان فراهم شده است باید از این فرصت برای پیشرفت و آبادانی بهتر نظام اسلامی و به ویژه از بین بردن فقر و بیکاری در استان کرمانشاه استفاده کنیم.
وی ادامه داد: با درایت امام و رهبری، مقاومت و ایستادگی ملت و اهتمام دولتمردان در نهایت برجام به سرانجام رسید و این کار ساده ای نبود و هم اکنون ایران اسلامی تنها کشور مستقل در دنیاست که در مقابل ابرقدرت های زورگو ایستاده است.
وی در ادامه با اشاره به این بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند ‘ آقای ظریف وزیر امور خارجه کشورمان چهار خصلت شجاع، مومن، امین و متعهد را داراست افزود: چقدر خوب است این گونه نیروها را حمایت کنیم چرا که این افتخار ماست که رهبری با درایت، ریس جمهوری توانا و هیات مذاکره کننده ای فعال داریم که زمینه را برای پیشرفت کشور فراهم کرده اند.
نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان کرمانشاه گفت: اگر چه وظیفه نماینده مجلس خبرگان این نیست که راجع به اشتغال و سایر امور حرف بزند اما همدلی و اتحاد نمایندگان و مردم می تواند گره گشا باشد.
آیت الله نریمانی ابراز امیدواری کرد که مسئولان از ظرفیت بازارچه های مرزی برای کمک به معیشت مردم و رفع معضل بیکاری به شکل مطلوب استفاده کنند.
وی گفـت: مردم استان کرمانشاه در تمام عمر سیاسی کشور با وحدت و همدلی در کنار هم بوده اند اینک نیز باید با همکفری مشکلات را شناسایی کنند و وظیفه نمایندگان مجلس و دولت نیز این است که برای رفع معضل مردم تلاش کنند.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای هشت کرسی در بهارستان و ۲ کرسی در مجلس خبرگان رهبری است.
افزون بر سه هزار و ۵۰۰ شعبه اخذ رای اعم از ثابت و سیار در روز هفتم اسفند در ۱۴ شهرستان و مناطق روستایی و عشایری استان تمهید شده است.
در این دوره از انتخابات یک میلیون و ۵۰۷ هزار و ۵۹۵ نفر در استان کرمانشاه واجد شرایط رای دادن هستند که نسبت به دوره قبل ۲۰۶ هزار نفر افزایش یافته است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات
  • مشارکت
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست