اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مردم از دولت انتظار رفع مشکلات اقتصادی را دارند
n82620844-71785687.jpg

مردم از دولت انتظار رفع مشکلات اقتصادی را دارند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ حجت الاسلام علیرضا عطایی در خطبه های نمازجمعه این هفته کنگاور، به مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری اشاره و بیان کرد: مشروعیت سیاسی نشان دهنده مشروعیت دینی نیست، کسی که مشروعیت سیاسی پیدا کرد اما مشروعیت دینی نداشت طاغوت است.
وی گفت: مردم انتخاب می کنند اما منصوبیت با خدا و ائمه(ع) مرتبط است همچنانکه مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری چنین فرمودند که من شما را به ریاست جمهوری منصوب می کنم. فقط نصب ولی امر مسلمین حاکمیت را از طاغوت بودن خارج می کند.
امام جمعه موقت کنگاور تاکید کرد: رئیس جمهوری باید همت خود را در جهت استقرار عدالت به کار گیرد و همچنین برای اجرای احکام اسلامی و تقویت وحدت و عزت ملی تلاش کند.
حجت الاسلام عطایی اظهار کرد: آمریکا به تازگی تحریم های فلج کننده ای را علیه ایران اعمال کرده و مهمترین حربه های مؤثر برای مقابله با این کشور جنایتکار و توطئه های شوم آن نیز اتحاد، انسجام، همدلی، تبعیت از ولی فقیه و اتکا به داشته های داخلی است.
وی افزود که ملت ولایتمدار، شجاع، همیشه در صحنه و استکبار ستیز ایران از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در مقابل آمریکا و متحدانش ایستاده و در آینده نیز اینگونه خواهد بود.
وی در ادامه با انتقاد از اتلاف هزینه هایی که صرف مراسم های ختم می شود، اظهار کرد: بهتراست خرج های مراسمات فاتحه خوانی برای تقویت مراکز فرهنگی، کمک به درمان بیماران خاص، کمک به کسانی که مشکل مالی یا ازدواج و…بکارگرفته شود تا حسنه جاریه ای برای متوفی باشد.
شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۷۶ هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است و دروازه ورودی این استان غربی است.
۳۰۳۳/۷۴۴۷ خبرنگار: مجید رحمتی ** انتشار دهنده: فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

برچسب ها

سیاسی

امام جمعه کنگاور

علیرضا عطایی

تنفیذ رئیس جمهور

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست