اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مراسم گلریزان برای کمک به نیازمندان کرمانشاهی برگزار می شود
82114838-70800463.jpg

مراسم گلریزان برای کمک به نیازمندان کرمانشاهی برگزار می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

جعفر دانش پرور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مراسم گلریزان قرار است فردا جمعه ۲۸ خرداد در تالار شهرداری واقع در میدان غدیر برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این مراسم ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد، از عموم مردم خیر و مومن کرمانشاهی دعوت کرد تا در مراسم حضور یابند.
دانش پرور یادآور شد: در گلریزان سال گذشته خیرین ۱۱۰ میلیون ریال به افراد نیازمند کمک کردند که امیدواریم امسال این رقم افزایش یابد.
مسئول جمعیت امدادی دانشجویی مردمی امام علی (ع) یادآور شد: جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی (ع) علاوه بر برگزاری مراسم گلریزان در ماه مبارک رمضان برنامه های متنوعی برای امدادرسانی به افراد بی بضاعت در نظر گرفته که یکی از مهمترین آن ها آیین کوچه گردان عاشق است.
وی خاطرنشان کرد: این مراسم امسال نیز همانند سال های گذشته در شب های قدر برگزار و با شناسایی افراد نیازمند بسته های غذایی میان آن ها توزیع می شود.
دانش پرور، هدف از برگزاری آیین کوچه گردان عاشق را زنده نگاه داشتن رسم یتیم نوازی و سیره زندگی حضرت امیرالمونین (ع) عنوان و خاطرنشان کرد: برای حفظ حرمت خانواده های نیازمند، بسته های غذایی شبانه به درب منازل آن ها برده می شود.
وی در پایان و با بیان اینکه افرادی که علاقه مند به عضویت در گروه هستند می توانند با مراجعه به دفتر جمعیت امداد دانشجویی – مردمی امام علی (ع) واقع در میدان غدیر ثبت نام کنند، خاطرنشان کرد: همچنین افراد خیر می توانند کمک های خود را به شماره حساب ۶۱۰۴۳۷۷۹۰۵۳۲۴۶۰۲ بانک ملت به نام جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی(ع) واریز کنند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • جمعيت امام علي (ع) كرمانشاه
  • جعفر دانش پرور
  • مراسم گلريزان

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست