اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مراسم جشن انقلاب در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد
81958740-70512031.jpg

مراسم جشن انقلاب در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا فرماندار ثلاث باباجانی در این مراسم با تبریک سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل خون هزاران شهید است تاکید کرد.
علی گروسی افزود: مردم شهرستان ثلاث باباجانی با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان های امام (ره) و شهدا بیعت خواهند کرد.
وی اظهار کرد: همه مسئولان شهرستان وظیفه خدمتگزاری به ملت را دارند و این را از اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.
فرماندار ثلاث باباجانی همچنین با اشاره به انتخابات هفتم اسفند خواستار مشارکت همه جانبه مردم شد و انتخابات را مهمترین حماسه سیاسی کشور عنوان کرد.
گروسی تاکید کرد: مردم با انتخابات افراد اصلح و به دور از تعصب های قومی و قبیله ای می توانند سرنوشت خود را رقم بزنند.
ماموستا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی نیز در این مراسم انقلاب اسلامی را نتیجه از جان گذشتگی شهدا و تدابیر حضرت امام خمینی (ره) دانست.

*یوم الله ۲۲ بهمن روز شکوه و ایثار مردم سرافراز ایران است
فرماندار ثلاث باباجانی در پیامی دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن را روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری ایران اسلامی عنوان کرد.
علی گروسی در این پیام آورده است: پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعۀ پیشرفت کشور در تمام عرصه ها بود و در کنار استقلال سیاسی، دانشمندان جوان کشورمان در حوزه های مختلف از قبیل پزشکی، درمانی، نانو، هوا فضا، انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی، تکنولوژی های نظامی فوق پیشرفته و … مرزهای دانش را در نوردیدند و همه اینها ، گوشه ای از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی در ادامه آورده است: شور حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، سبب ساز مشارکت حداکثری ملت ایران در انتخابات آتی است و انشاالله با همت مردم در روز ۲۲ بهمن و انتخابات هفتم اسفند، ظهور حماسه ای دیگر در راستای مشارکت اجتماعی، سیاسی و دینی ملت غیور ایران را شاهد خواهیم بود.
گروسی در پایان از مردم شریف و انقلابی شهرستان ثلاث باباجانی دعوت کرده تا با شرکت عزت آفرین خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و نیز انتخابات هفتم اسفند، همگام و هم صدا با سراسر کشور، ضمن به نمایش گذاشتن اتحاد ملی و ابراز علاقه به ارزش های والای انقلاب اسلامی، حمایت همیشگی خود از خواسته های به حق ملت های مسلمان را به منصه ظهور رسانده و با شهدا و آرمانهای امام راحل (ره) تجدید میثاق نمایند.
۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • جشن انقلاب
  • ثلاث باباجانی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست