اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مديران ورزش و جوانان كرمانشاه و مركزي با يكديگر تفاهم نامه همكاري امضا كردند
NoPic100x56.png

مديران ورزش و جوانان كرمانشاه و مركزي با يكديگر تفاهم نامه همكاري امضا كردند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ايرنا و به نقل از روابط عمومي اداره كل ورزش و جوانان كرمانشاه، مجتبي جوهري مديركل ورزش و جوانان استان كرمانشاه در مراسم امضاي تفاهم نامه همكاري بين ادارت كل ورزش كرمانشاه و مركزي، اظهار كرد: اين تفاهم نامه به منظور بهره گيري از توانايي و قابليت هاي دو استان در حوزه هاي ورزش و مباحث جوانان و امور فرهنگي براي نخستين بار در تاريخ ورزش كشور ميان دو استان منعقد مي شود.
وي خاطرنشان كرد: با امضاي اين تفاهم نامه قرار است دو استان در زمينه هاي مختلف ورزشي، آموزشي و استفاده از ظرفيت ها و پتانسيل هاي يكديگر در حوزه هاي سازمان هاي مردم نهاد ارتباط و هم افزايي تنگاتنگ داشته باشند.
جوهري همچنين با اشاره به نامگذاري سال ۱۳۹۵ به نام اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل تاكيد كرد: اين تفاهم نامه در راستاي عمل به اين شعار منعقد شده است.
وي در پايان با اشاره به ديدارهاي اخير خود از برخي استانها به منظور استفاده از تجربيات و آشنا شدن با عملكرد آنها گفت: با وجود عملكرد مناسب حوزه هاي مختلف ورزش و جوانان استان كرمانشاه در سال ۹۴ ، نياز است با شناسايي نقاط ضعف و استفاده از تجربيات ساير استانها همواره نسبت به بهبود عملكرد خود اقدام نمائيم.
سعيد ملكي مديركل ورزش و جوانان استان مركزي نيز در اين ديدار اظهار كرد: براي نخستين بار در كشور تفاهم ‌نامه برادر خواندگي بين دو استان كشور در حوزه ورزش و جوانان امضا مي‌شود.
وي گفت: اين تفاهم‌ نامه در سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل به منظور بهره ‌گيري از ظرفيت‌هاي دو استان در راستاي توسعه ورزش و بهره‌ گيري از امكانات و تجهيزات دو منطقه در امر توسعه ورزش به امضا مي‌رسد.
ملكي خاطرنشان كرد: با امضاي اين تفاهم ‌نامه شاهد استفاده از دانش مربيان، داوران، ورزشكاران و پيشكسوتان در امر ورزش و برگزاري مسابقات چند جانبه بين دو استان مركزي و كرمانشاه خواهيم بود.
مديركل ورزش و جوانان مركزي در پايان گفت: اميد است اين اقدام باعث پرورش هرچه بيشتر قهرمانان، گسترش رشته‌هاي مختلف ورزشي و افزايش تعداد ورزشكاران در دو استان مركزي و كرمانشاه شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • مديركل ورزش و جوانان كرمانشاه
  • تفاهم نامه همكاري
  • مجتبي جوهري

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست