اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / محموله سیگار قاچاق در قصرشیرین کشف شد
82114868-70800508.jpg

محموله سیگار قاچاق در قصرشیرین کشف شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

سرهنگ عنایت فلاحی روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت که ماموران انتظامی قصرشیرین در حین گشت زنی در مبادی خروجی این شهرستان مرزی، به یک دستگاه خودرو سواری مشکوک می شوند که با توقیف و بازرسی آن، ۳۲ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار قاچاق خارجی را کشف و ضبط می کنند.
وی اضافه کرد که ماموران انتظامی قصرشیرین همچنین در بازرسی از این خودرو، موفق می شوند ۲۶۰ بسته توتون قلیان خارجی قاچاق را کشف و ضبط کنند.
وی اضافه کرد که راننده این خودرو پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شهرستان شد.
فرمانده انتظامی قصرشیرین تاکید کرد که موضوع مقابله با کالای قاچاق به صورت ویژه در دستور کار است و با اخلاگران اقتصادی بدون هیچ گونه چشم داشتی برابر قانون به شدت برخورد می شود.
سرهنگ فلاحی همچنین از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این طرح به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و در ماه رمضان با شدت بیشتری اجرا می شود.
وی از مردم خواست تا با ماموران انتظامی همکاری کنند و گزارش های خود را در زمینه تخلف ها از طریق تماس با شماره تلفن های ۱۹۷ و ۱۱۰ برای پیگیری به پلیس اطلاع دهند.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶ کیلومتر مرز مشترک با عراق دارای دو مرز رسمی و فعال پرویزخان و قصرشیرین است.
بیش از ۵۴ درصد از حجم صادرات کالاهای غیرنفتی کشورمان به عراق از طریق مرز رسمی و بین المللی پرویزخان قصرشیرین انجام می شود.
۷۰۷۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • كشف
  • سيگار قاچاق
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست