اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مجمع مشورتی توسعه شهرستان سنقروکلیایی آغاز به کار کرد
81955048-70505158.jpg

مجمع مشورتی توسعه شهرستان سنقروکلیایی آغاز به کار کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا رئیس مجمع مشورتی توسعه استان کرمانشاه در این مراسم گفت: هدف از تشکیل این مجمع بررسی امکانات موجود در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، گردشگری و کشاورزی با تشکیل کارگروه های مختلف می باشد.
محمدرضا شعبانی افزود: افراد نخبه که دارای طرح و برنامه های توسعه ای هستند از طریق اعضا مجمع و شرکت در جلسات آن طرح ها و برنامه های توسعه ای خود را ارائه می کنند که در صورت تصویب و طی کردن مراحلی، در مجلس شورای اسلامی تصویب و اعتبارات لازم برای اجرای آن مصوب خواهد شد.
وی مجمع مشورتی را عاملی برای رشد و بالندگی کشور دانست و گفت: با تلاش نخبگان این شهرستان و با بهره گیری از ظرفیتهای موجود، در آینده شاهد خروج شهرستان سنقروکلیایی از بن بست خواهیم بود.
فرماندار سنقروکلیایی هم لازمه رفع مشکلات این شهرستان را آسیب شناسی در بخشهای مختلف دانست و گفت: برای افزایش مشارکت مردم در حوزه های مختلف که امروز شاهد کاهش آنها هستیم آینده بهتری برای آیندگان ترسیم خواهد شد.
علیرضا ایزدی مشکل بسته بودن فضای توسعه ای شهرستان سنقروکلیایی را ضعف در حوزه های فرهنگی در دهه های اخیر برشمرد و گفت: بخشی از فرهنگ به معنی مطالبه حقوق شهروندی با ایجاد روحیه مطالبه گری و تولید فکر در بین جوانان و مردم است.
شهرستان سنقروکلیایی با ۹۲ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۴۶/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست