اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مجریان انتخابات قانون مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند
81953008-70501491.jpg

مجریان انتخابات قانون مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

عزیز کرمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اعضای شعب اخذ رای نباید له یا علیه کاندیدای خاصی تبلیغ کنند و باید با رعایت اصل امانتداری آرای مردم تنها به وظیفه اصلی خود عمل کنند.
وی بیان کرد: برای داشتن انتخاباتی سالم عمل به قانون و قانون مداری یکی از مهمترین و اساسی ترین نکاتی است که مجریان انتخابات باید به آن عمل و توجه کنند.
وی اظهار کرد: با هم افزایی و هماهنگی صورت گرفته بین مدیران دستگاه های اجرایی زمینه برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند با حفظ آرای مردم در سرپل ذهاب فراهم است.
معاون فرماندار سرپل ذهاب اضافه کرد: در چارچوب قانون روند انتخابات به خوبی پیش خواهد رفت و حفظ شخصیت داوطلبان نمایندگی مجلس نیز بعنوان سرمایه اجتماعی از وظایف دیگر برگزار کنندگان انتخابات است.
کرمی اظهار داشت: با تعیین ۹۰ نفر بازرس و سربازرس برای شعب اخذ رای در انتخابات آینده بی شک با حضور حماسی مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه برگ زرین دیگری در تاریخ کشورمان رقم خواهد خورد.
در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۸۵ شعبه ثابت و سیار در شهرستان سرپل ذهاب آرای مردم را جمع آوری می کنند.
شهرستان های مرزی قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجموع ۲۲۰ هزار نفر جمعیت دارند و یک نماینده از این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه خواهد یافت.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست