اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ماه رمضان فرصتی مناسب برای خودسازی و ترویج سبک زندگی اسلامی است
82115677-70802255.jpg

ماه رمضان فرصتی مناسب برای خودسازی و ترویج سبک زندگی اسلامی است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حجت‌الاسلام علی کریم پوریان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان از برکات خاصی برخوردار است، اظهار داشت: در این ماه فرصت مناسبی به منظور شستشوی وجودمان از گناهان به ما اعطاء شده تا در آن به بهترین نحو به خودسازی روحی و جسمی بپردازیم.
وی به منویات مقام معظم رهبری در باره سبک زندگی اسلامی اشاره کرد و افزود: این ماه بهترین فرصت برای ترویج سبک زندگی اسلامی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگاور اظهار کرد: با همکاری هیات امناء مساجد، دهیاران و شوراهای اسلامی روستا ۱۳۰ مبلغ و مبلغه مقیم وغیرمقیم در ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف این شهرستان اعزام شدند.
حجت‌الاسلام کریم پوریان، اظهار داشت: اعزام مبلغ و مبلغه به منظور اقامه نماز جماعت، برگزاری نشست دینی به منظور تبیین سبک زندگی اسلامی با استفاده از احادیث و روایات و همچنین پاسخ به شبهات دینی مردم به ‌ویژه جوانان و نوجوانان از مهم‌ترین برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی کنگاور است.
کریم پوریان تصریح کرد: در این ایام نیز، همچنین تعدادی ازمسئولان شهرستان نیز به منظور دیدار با مردم و مبلغان اعزامی، در محل تبلیغ روحانیان در روستاها و سطح شهر حضور پیدا می‌کنند.
شهرستان کنگاور با ۸۵ هزار نفر جمعیت در شرق کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • فرهنگي
  • رئيس تبليغات كنگاور
  • علي كريم پوريان
  • ماه رمضان

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست