اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / مازندران قهرمان کشتی آزاد کشور شد
82304819-71166171.jpg

مازندران قهرمان کشتی آزاد کشور شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های کشتی آزاد مازندران و کرمانشاه که در پایان دور مقدماتی صدرنشین گروه های اول و دوم شده بودند، به فینال راه یافتند تا برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر مسابقه دهند.
اولین کشتی در وزن ۵۷ کیلوگرم و جایی که رضا اطری از مازندران و خیرالله قهرمانی از کرمانشاه حضور داشتند، برگزار شد که در پایان این اطری بود که با نتیجه ’۱۰ بر صفر’ پیروز شد.
در مسابقه دوم و در وزن ۶۱ کیلوگرم ایمان صادقی از مازندران در حالی که چهار بر صفر از بهزاد بهروزی راد جلو بود در نهایت حریف کرمانشاهی خود را ضربه فنی کرد و به پیروزی رسید.
در وزن ۶۵ کیلوگرم نیز بازهم مازندرانی ها بودند که پیروز شدند، مهدی یگانه جعفری در دیداری یک طرفه ’۱۰ بر صفر’ مرتضی قلعه شاهینی را شکست داد تا تیم مهمان سه بر صفر در مجموع از میزبان پیش بیفتد.
مسابقه چهارم در وزن ۷۰ کیلوگرم برگزار شد که حامد رشیدی از کرمانشاه ‘هفت بر سه’ مرتضی گودرزی را شکست داد تا اولین پیروزی کرمانشاهی ها رقم بخورد.
رضا افضلی کشتی گیر وزن ۷۴ کیلوگرم نیز که به تازگی عنوان قهرمانی دانشجویان جهان را کسب کرده با پیروزی سه بر یک مقابل حسین الیاسی در وزن ۷۴ کیلوگرم دومین پیروزی تیم میزبان را بدست آورد.
در مسابقه وزن ۸۶ کیلوگرم که رقابت ششم دو تیم محسوب می شد مجتبی گلیج از مازندران ‘۹ بر صفر’ ارشک محبی را مغلوب کرد و تیم خود را چهار بر دو پیش انداخت.
در مسابقه هفتم و سرنوشت ساز دو تیم که در وزن ۹۷ کیلوگرم برگزار شد، حسین رمضانیان از مازندران در دیداری نزدیک با حساب ‘ ۸ بر ۶ ‘ روزبه محبی کشتی گیر کرمانشاهی را شکست داد تا عنوان قهرمانی مازنی ها را قطعی کند.
پیروزی ‘پنج بر یک’ یدالله محبی کشتی گیر کرمانشاهی در دیدار وزن ۱۲۵ کیلو برابر جابر صادق زاده نیز ثمری نداشت تا در نهایت تیم مازندران با پیروزی ‘پنج بر سه’ مقابل کرمانشاه عنوان قهرمانی را کسب کند.
در این رقابت ها ۱۰ تیم در قالب دو گروه پنج تیمی با یکدیگر رقابت کردند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • كشتي قهرماني كشور
  • تيم كشتي كرمانشاه
  • تيم كشتي مازندران

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست