اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / كارگروه زنان و خانواده مي تواند در برنامه ريزي و توسعه استان كرمانشاه نقش داشته باشد
82058868-70694633.jpg

كارگروه زنان و خانواده مي تواند در برنامه ريزي و توسعه استان كرمانشاه نقش داشته باشد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ايرنا؛ روابط عمومي استانداري كرمانشاه روز دوشنبه به نقل از يوسف شاه حسيني اعلام كرد: كارگروه زنان و خانواده بايد نگاهي هوشمندانه، جامع و دقيق به مسائل داشته باشد.
وي افزود: براي پرداختن بيشتر به موضوعات خانواده و زنان بايد اولويت ها و برنامه هاي امسال طراحي و پيش بيني شود تا بتوانيم با يك برنامه ريزي منظم به اهداف موردنظر برسيم و همه نيز براي انجام وعملياتي كردن آن بسيح شويم.
وي با تاكيد بر اينكه بحث اقتصاد مقاومتي را نيز بايد در حوزه زنان و خانواده وارد كنيم و براي آن يك سرفصل تعيين كنيم گفت: بحث آسيب هاي اجتماعي بخصوص اعتياد، طلاق، بي بند و باري و حاشيه نشيني در اولويت برنامه هاي ملي قرار گرفته و اين كارگروه بايد بتواند با كار كارشناسي به آنها بپردازد.
معاون سياسي و امنيتي استانداري كرمانشاه گفت: مساله اوقات فراغت نيز از بحث هاي جدي جامعه است كه بايد به گونه اي براي آن برنامه ريزي شود كه قابليت اجرايي داشته باشد و اميدوارم به يك پيوستگي وهم افزايي دست يابيم تا بر جامعه تاثيرگذاري لازم را داشته باشيم.
وي در پايان اظهار داشت: آموزش مهارت هاي زندگي براي تقويت بنياد خانواده يك ضرورت است و بايد بعنوان يك اصل مورد توجه قرار بگيرد.
۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • زنان و خانواده
  • يوسف شاه حسيني

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست