اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / قوانین تبلیغاتی رعایت نشود احتمال حذف از صحنه انتخابات وجود دارد
81970093-70533604.jpg

قوانین تبلیغاتی رعایت نشود احتمال حذف از صحنه انتخابات وجود دارد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

فضل الله رنجبر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در یک هفته مانده به برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری فعالیت های تبلیغاتی نامزدها به صورت شبانه روز رصد و پیگیری می شود.
وی ادامه داد: باید و نبایدهای انتخاباتی و تبلیغاتی کاملا برای نامزدها و ستادهای انتخاباتی آن ها تشریح شده و موارد و مصادیق تخلف نیز به صورت کتبی در اختیار آن ها قرار گرفته است.
رنجبر یادآور شد: با توجه به این شرایط اگر هیات نظارت بر انتخابات موارد تخلفی را به صورت مکرر از نامزد یا نامزدهایی مشاهده و آن ها را به شورای نگهبان گزارش کند احتمال کنار گذاشته شدن آن ها از چرخه انتخابات وجود دارد.
رئیس ستاد انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کرمانشاه همچنین با اعلام شماره تماس ۰۹۱۸۸۵۸۴۲۰۴ و ۰۹۱۸۸۳۲۸۸۵۶ گفت: شهروندان و نامزدهای انتخابات در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند مراتب را با این دو شماره در میان بگذارند.
وی نصب بنر نامزدهای مجلس در سطح شهر و دیوار نویسی برای تبلیغات برای نامزدهای هر دو مجلس را از مصادیق بارز تخلف عنوان و اظهار کرد: بنرهای نصب شده سریعا توسط عوامل شهرداری جمع آوری و نیروی انتظامی نیز در صورت مشاهده فردی در حال دیوارنویسی وی را دستگیر و تحویل مقامات قضایی خواهد داد.
رنجبر در پایان گفت: هر نامزد انتخاباتی مجاز است در سطح هر منطقه شهرداری دو ستاد (یک ستاد آقا و یک ستاد خانم) تشکیل داده و تا ساعت هشت صبح روز ششم اسفند ماه تبلیغات خود را ادامه دهند.
استان کرمانشاه دارای دو نماینده در مجلس خبرگان و شهرستان کرمانشاه نیز دارای سه نماینده در مجلس شورای اسلامی می باشد.
انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری روز هفتم اسفند ماه سال جاری در ۵۶۲ شعبه اخذ رای شهرستان کرمانشاه و همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • فرماندار کرمانشاه
  • فضل الله رنجبر
  • انتخابات

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست