اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / قانون مداری و بی طرفی سرلوحه کار دست اندرکاران انتخابات است
82470488-71495070.jpg

قانون مداری و بی طرفی سرلوحه کار دست اندرکاران انتخابات است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا؛ یوسف شاه حسینی روز سه شنبه در جریان بازدید از ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه از حضور قابل توجه کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان در اولین و دومین روز ثبت نام تشکر کرد و افزود: این حضور بیانگر اهتمام و علاقه همگان برای مشارکت در عرصه تعیین سرنوشت و حفط عزت و سر افرازی ایران اسلامی است.
وی همچنین از دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات که در ایام تعطیلات نوروزی مشغول انجام وظیفه هستند، تقدیر و تشکر کرد.
رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه و همراهان همچنین از محل ثبت نام شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان کرمانشاه نیز بازدید و با اعضای هیات اجرایی بخش مرکزی دیدار کردند.
رییس و دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه به همراه فرماندار کرمانشاه روز سه شنبه با حضور در محل ثبت نام از کاندیداهای شهرهای شهرستان کرمانشاه (شهر کرمانشاه-هلشی-ماهیدست-کوزران) از نزدیک وضعیت ثبت نام کاندیداها را مورد بررسی قرار دادند.
نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز ۳۰ اسفند ۹۵ آغاز شده و تا ۶ فروردین ۹۶ ادامه دارد.
دوازهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ به طور همزمان در سطح کشور برگزار می شود.
دوره قبلی انتخابات یعنی چهارمین دوره انتخابات شوراها نیز همزمان با دوره یازدهم ریاست جمهوری در ۲۴ خرداد سال ۹۲ برگزار شد.
در دوره قبل آرا مردم استان کرمانشاه از هزار و ۸۲۷ شعبه شامل ۸۴۷ شعبه در مناطق شهری و ۹۸۰ شعبه در مناطق روستایی جمع آوری شد.
براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال جاری، استان کرمانشاه یک میلیون و ۹۵۲ هزار و ۴۳۴ نفر جمعیت دارد که در ۳۰ شهر و ۲ هزار و ۶۲۲ روستا سکونت دارند.
بیش از پنج هزار نفر اکنون عضو شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه هستند.
۷۴۴۵/۳۰۳۳خبرنگار:سامان رحمتیان ** انتشار دهنده:فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • انتخابات۹۶
  • رییس ستاد انتخابات
  • کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست