اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / قاتل فراری در صحنه دستگیر شد
82116768-70804288.jpg

قاتل فراری در صحنه دستگیر شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا از اعلام روز شنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ علیرضا مرزبانی در تشریح این خبر گفت: در دوم شهریور ۹۱ جسد مرد مجهول الهویه حدود ۲۵ تا ۳۰ ساله که تمامی اعضای بدنش سوخته و قابل شناسایی نبود کشف شد.
وی اظهار داشت: در بررسی میدانی و تحقیقات همه جانبه مشخص شد یک روز قبل از کشف جسد فرد متوفی را به همراه دو نفر با هویت معلوم مشاهده کرده اند و پس از کشف جسد، نامبردگان از روستای محل سکونتشان واقع در حوزه بخش دینور متواری و به یکی از شهرستان های مرکز کشور عزیمت کرده اند.
وی اضافه کرد: با کسب اطلاعات موثق و مستدل مبنی بر دست داشتن نامبردگان در قتل فرد متوفی با هماهنگی مرجع قضایی و اخذ نیابت عوامل پلیس آگاهی به شهرستان محل اختفا نامبردگان اعزام شدند.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی شهرستان با احصا آدرس محل اختفا یکی از متهمین با انجام عملیات تعقیب و مراقبت نهایتا موفق به دستگیری متهم شده که پس از دلالت وی به پلیس آگاهی شهرستان صحنه و انجام بازجویی فنی صورت گرفته، نهایتا نامبرده که با مستندات و شواهد غیرقابل انکار مواجه شده بود به قتل شخص مذکور به همراه دو همدست دیگر اعتراف و انگیزه از جنایت را اختلافات خانوادگی عنوان کرد که تلاش برای دستگیری سایر مباشرین وقوع قتل ادامه دارد.
جانشین فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: با اعتراف های دردناک قاتل سنگدل، اکیپ بررسی صحنه جرم به محل وقوع جرم اعزام و با هماهنگی مقام قضایی و حضور بازپرس وِیژه قتل شهرستان اقدام های لازم در خصوص بازسازی صحنه قتل انجام و قاتل پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • پليس
  • قتل
  • فراري

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست