اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فعالیت کلینیک تخصصی درمانی شهرداری کرمانشاه آغاز می شود
81961327-70517394.jpg

فعالیت کلینیک تخصصی درمانی شهرداری کرمانشاه آغاز می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

عبدالرضا شعبانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این کلینیک دوم اسفند ماه ۹۴ آغاز به کار می کند و به پرسنل شهرداری و عموم شهروندان خدمات پزشکی ارائه می دهد.
شعبانی اظهار کرد: کلینیک درمانی شهدای شهرداری با بهره گیری از پزشکان متخصص و فوق تخصص برجسته کشوری و استانی در تخصص های مختلف درمانی به ارائه خدمات خواهد پرداخت.

* خدمات کلینیک شهدا برای پرسنل شهرداری رایگان است
وی با اشاره به رایگان بودن خدمات برای پرسنل شهرداری تصریح کرد: سعی شده در حد توان از پزشکان کرمانشاهی که آمادگی خود را برای همکاری اعلام داشته اند استفاده شود اما در صورت نیاز، از پزشکان متخصص و فوق تخصص به صورت پروازی از تهران و دیگر نقاط کشور نیز استفاده خواهد شد.
به گفته وی، این کلینیک درمانی می تواند ضمن ارائه خدمات به کارکنان شهرداری به صورت ویژه، خدمات خود را نیز در ازای تعرفه های مصوب به تمام شهروندان و عموم مردم عرضه کند.

* تاکید بر تامین نیازهای درمانی پنج هزار نفری کارکنان شهرداری
وی بر ضرورت تامین نیازهای درمانی جامعه پنج هزار نفری کارکنان شهرداری کرمانشاه تاکید کرد و افزود: پرسنل شهرداری از این کلینیک، خدمات رایگان پزشکی دریافت می کنند.
شعبانی با تأکید بر اینکه این کلینیک با هدف ارتقاء سلامت شهروندان و پرسنل شهرداری راه اندازی شده است افزود: کارگران زحمتکش شهرداری گاه دغدغه پرداخت هزینه های درمانی دارند و این سلامت آنها را تهدید می کند.
شهردار کرمانشاه گفت: با راه اندازی این کلینیک، فضا و امکانات بهتری برای دادن خدمات تخصصی پزشکی برای بیماران فراهم خواهد شد.
گفتنی است، کلینیک تخصصی شهدای شهرداری در چهار راه مطهری غربی (چهار راه جوانشیر) ساختمان پزشکان سابق قرار دارد.
۷۴۶۰/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • شهردار کرمانشاه
  • کلینیک شهدا
  • شعبانی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست