اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه: امام خمینی (ره) ایران را از ذلت به اوج عزت رساند
81947320-70491631.jpg

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه: امام خمینی (ره) ایران را از ذلت به اوج عزت رساند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار بهمن ریحانی روز چهارشنبه در یادواره شهدای فرهنگی استان کرمانشاه که در مجتمع بعثت برگزار شد اظهار کرد: ایران اسلامی که در دوران رژیم ستمشاهی هیچ چیزی از خود نداشت امروز و پس از ۳۷ سال که از عمر انقلاب می گذرد یک قدرت بزرگ جهانی است.
وی ادامه داد: امام راحل با انقلاب شکوهمند خود اسلام را زنده کرد و آن را از یک اسلام حداقلی به اسلامی پویا و بانشاط تبدیل نمود.
سردار ریحانی تصریح کرد: امروز دشمنان به داشته های ما چشم دوخته اند که باید مراقب فریب آنها باشیم و با تمام وجود از آن ها مراقبت کنیم.
فرمانده سپاه نبی اکرم کرمانشاه در ادامه به برخی بیانات رهبری در خصوص انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: ایشان در ۱۹ دی ماه امسال و در دیدار با مردم قم همگان را برای حضور پرشور و آگانه در انتخابات دعوت کردند.
وی با اشاره به برنامه دشمنان برای منصرف کردن مردم از حضور در پای صندوق های رای گفت: حضور حداکثری در این رویداد مهم و انتخاب درست موضوعاتی است که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب قرار گرفت.
سردار ریحانی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی استان کرمانشاه گفت: آنان بزرگ مردانی بودند که درس عملی شجاعت و غیرت را در یک میدان حقیقی به مردم آموختند و جان فدا کردند تا جان ما حفظ شود.
استان کرمانشاه در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس ۱۷۰ شهید فرهنگی را تقدیم اسلام و انقلاب کرد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست