اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرمانده سپاه قصرشیرین: ایران اسلامی قدرت مقابله با سلطه جهانی را دارد
81954777-70504673.jpg

فرمانده سپاه قصرشیرین: ایران اسلامی قدرت مقابله با سلطه جهانی را دارد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا سرهنگ پاسدار علی احمد پور روز دوشنبه در آیین یادواره شهدای فرهنگی که با حضور جمعی از بسیجیان و مسئولان در کانون فرهنگی قصرشیرین برگزار شد افزود: عزت، اقتدار و امنیت کشور به برکت ایثارگری ها و جانفشانی های شهدای و رزمندگان والامقامی است که برای دفاع از ارزش های دینی و اسلامی جان شیرین خود را تقدیم انقلاب کردند.
وی اظهار داشت: هدف از برپایی یادواره های شهدا بزرگداشت نام کسانی دانست که برای دفاع از کیان اسلامی جانانه جنگیدند و جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین بیان کرد: بواسطه زندگی کردن در کشوری که ارزش های دینی و اسلامی را اجرا می کند باید به خودمان افتخار کنیم.
سرهنگ پاسدار احمد پور با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشد گفت: نهادینه شدن این تفکر رمز ماندگاری و پیروزی کشورمان در عرصه های مختلف است و اگر امروز در دنیا حرفی برای گفتن داریم بواسطه ایثار و شهادت طلبی شهداست.
همچنین یکی از روحانیان اعزامی از سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه نیز در این آیین با تبریک دهه مبارک فجر و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا افزود: ارزش انسان به چیزی است که به آن دل می بندد و حضور در یادواره های شهدا نشان از دلبستگی به این عزیزان است که برای تقرب به خدا و حراست از دین اسلام جان خود را فدا کردند.
حجت الاسلام علی الواریان در ادامه همگان را به الگو پذیری از سیره و منش شهدا فراخواند و گفت: ثبات و اقتدار نظام اسلامی در گرو ترویج و نهادینه شدن فرهنگ شهید و شهادت در جامعه است.
در پایان این آیین با اهدای هدایایی از خانواده شهدای فرهنگی قصرشیرین تجلیل شد.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت بیش از ۶۸۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست