اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرمانده سپاه سرپل ذهاب: حضور فعال و آگاهانه مردم در انتخابات ضروری است
81956617-70507994.jpg

فرمانده سپاه سرپل ذهاب: حضور فعال و آگاهانه مردم در انتخابات ضروری است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا سرهنگ پاسدار مسعود قنبری روز سه شنبه در آیین جشن انقلاب که در محل حسینیه حرم احمد ابن اسحاق (ره) سرپل ذهاب برگزار شد افزود: حضور حماسی مردم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان تثبیت و اقتدار بیش از پیش نظام اسلامی را به همراه دارد.
وی بر لزوم بصیرت سیاسی مردم در آستانه انتخاب تاکید کرد و اظهارداشت: با توجه به درپیش بودن انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی باید با آگاهی و به دور از تعصبات قومی و قبیله ای تنها با هدف پیشرفت جامعه و کشور در انتخابات شرکت کنیم.
وی با اشاره به تلاش های بی دریغ دشمنان برای برهم زدن فضای سیاسی کشور در آستانه انتخابات گفت: بی شک حضور ملت ایران در پای صندوق های اخذ رأی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهد بود.
فرمانده بسیج سپاه ناحیه سرپل ذهاب در بخش دیگر سخنان خود ادامه داد: حضور میلیونی ملت همیشه سرفراز ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و انتخابات شور و اشتیاق انقلابی ملت را به رخ دشمنان خواهند کشید و دشمن را در رسیدن به اهدافش ناکام خواهد گذاشت.
سرهنگ قنبری افزود: انقلاب اسلامی ایران حاصل خون شهدای گلگون کفنی است که برای حفظ این نظام جان خود را فدا کردند.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام و نظام درعرصه های گوناگون و با روش های مختلف به ویژه با جنگ نرم بدنبال نفوذ در جامعه هستند تا به انقلاب ضربه بزنند.
شهرستنان مرزی قصرشیرین مرکز حوزه انتخابیه گیلانغرب و سرپ ذهاب است که از این حوزه یک نماینده راهی مجلس می شود.
سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه بیش از ۸۵ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • آیین
  • جشن انقلاب
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست