اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرمانده انتظامی کنگاور: ۴۰۰ نفر جذب پلیس افتخاری شدند
81943464-70483935.jpg

فرمانده انتظامی کنگاور: ۴۰۰ نفر جذب پلیس افتخاری شدند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

حسین براری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه دوم پلیس افتخاری کشور شده است افزود: این استان بعد از سیستان و بلوچستان دومین استانی است که از بیشترین پلیس افتخاری بهره گرفته و اقدامات بسیار ارزشمندی در ابعاد مختلف پیشگیری و مقابله با جرائم اجرا کرده است.
وی اضافه کرد: نیروی انتظامی کنگاور در جذب پلیس افتخاری در سطوح مختلف و همچنین بهره مندی مفید از این پلیس موفق به جایگاه اول در استان کرمانشاه شده است.
براری یکی از ظرفیت های اجتماعی با رویکرد پیشگیرانه در ابعاد مختلف را پلیس افتخاری عنوان کرد و افزود: پلیس افتخاری نماد مشارکت مردمی در توسعه، تحکیم، نظم و انضباط اجتماعی و ترویج فرهنگ پلیس محور است.
وی اظهار کرد: در این راستا شاید بتوان مهمترین کارکرد این پلیس را تقویت و بهبود رابطه پلیس با مردم از طریق مشارکت آنان در فعالیت های پلیسی دانست.
فرمانده انتظامی کنگاور در پایان خاطرنشان کرد: استفاده بیشتر از ظرفیت و توان مردمی برای ارتقا و تثبیت امنیت در جامعه، توسعه مشارکت های مردمی و جلب اعتماد عمومی جامعه نسبت به اجرای قانون و مقررات انتظامی، تقویت توان تحرک و پویایی نیروی انتظامی شهرستان در راستای اجرای وظایف محوله و کمک به این نهاد در توسعه و تحکیم نظم و امنیت اجتماعی از دیگر اهداف راه اندازی پلیس افتخاری است.
کنگاور با ۸۵ هزار نفر جمعیت در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست