اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / فرمانده انتظامی سرپل ذهاب: شهیدان هدایتگران اصلی جامعه اند
82258468-71074324.jpg

فرمانده انتظامی سرپل ذهاب: شهیدان هدایتگران اصلی جامعه اند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ محمدرضا یاری روز پنجشنبه و در آخرین روز از گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در آیین میهمانی لاله ها و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا در جوار بارگاه حمد ابن اسحاق (ره) سرپل ذهاب، افزود: شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، در دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی و همچنین حراست از مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، با جانفشانی خود برگ زرین دیگری را در تاریخ پرافتخار انقلاب ثبت و ضبط کردند.
وی اظهارکرد: حفظ ارزش های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی وظیفه همگان است و بدون تردید شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس ، چراغ راه هدایت جوانان ایران اسلامی هستند.
فرمانده انتظامی سرپل ذهاب با اشاره به هدف والا و پرارزش شهدای نیروی انتظامی، گفت: شهدای انتظامی با اقتدار در برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده اند و تیشه بر ریشه های ظلم و فساد می زنند تا آرامش و عدالت در کشور ایجاد شود.
شرکت کنندگان در این آیین معنوی با نثار گل و فاتحه به مقام والای شهدای انتظامی و شهدای هشت سال دفاع مقدس این شهرستان ادای احترام کردند.
سرپل ذهاب با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه در دوران دفاع مقدس ۸۷۰ شهید، ۱۶۳ آزاده و ۸۴۰ جانباز را تقدیم نظام اسلامی کرده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶ خبرنگار: سیروس صدیقی چگینی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • غبارروبی
  • مزار شهدا
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست